A Győri Audi ETO KC tizenegy góllal győzte le a HC Leipzig csapatát (30-19).

Győri Audi ETO KC – HC Leipzig 30-19 (13-7)

Győr, 2800 néző. Vezette: Peretz – Cohen (izraeliek)

ETO: Pálinger – Vérten 3, Amorim 7, Kovacsics 3/2, Spiridon 2, Hornyák 2, Mravikova.

Cs.: Oguntoye (kapus), Bradeanu 10/3, Mayer, Planéta 1/1, Szölösi, Tóth 1, Orbán 1.

Edző: Konkoly Csaba

HCL: Schülke – Wiren 7, Eriksson, Müller 3, Holmgren 1, Kudlacz 2/1, Augsburg 1.

Cs.: Plöger (kapus), Rösler 3, Daniels, Schulze 1, Ulbricht 1.

Edző: Jensen Heine

Kiállítások: 8, illetve 4 perc

Hétméteresek: 7/6, illetve 4/2

Az már a mérkőzés előtt eldőlt, hogy a győriek „csak” a csoport második helyén végezhetnek, hiszen a Larvik legyőzte a Krimet.

A mérkőzésre a hazaiak alaposan kielemezték a lipcsei mérkőzést és nagyon összerakták a védekezésüket. Tíz perc elteltével négygólos volt az előnyük (6-2), amit a szünetig még növelni is tudtak. Fordulás után a védekezésnek köszönhetően a németek többször is elképzelés nélkül támadtak, ha véletlenül sikerült kapura lőniük, Pálinger a helyén volt. 45 perc után a győri szurkolók rászámoltak az ellenfélre (22-12). Konkoly Csaba minden játékosnak lehetőséget adott, így góllal debütált Tóth Eszter és a mérkőzés végén Planéta Szimonetta is biztos kézzel értékesített egy büntetőt.

A Győri Audi ETO KC Bradeanu és Amorim vezérletével magabiztosan győzte le ellenfelét és kellő önbizalommal várja az Oltchim Rm. Valcea elleni elődöntőt.