Szombaton a Bajnokok Ligája ötödik körében a Zvezda Zvenigorod látogat Győrbe.

„D” csoport, 5. forduló
Győri Audi ETO KC – Zvezda Zvenigorod
Győr, 2010. november 13. 17:25
Játékvezetők: Bernd Methe, Reiner Methe (németek)

A vendégek 50 százalékosan szerepelnek az idei kupasorozatban. Az első fordulóban Csehovban legyőzték a Győri Audi ETO KC csapatát, majd Ljubljanában szenvedtek ötgólos vereséget. A harmadik játéknapon hatalmas csatában bizonyultak jobbnak a Podravka Koprivnica gárdájánál, majd múlt héten a Krim Oroszországból vitt haza két pontot. A Bajnokok Ligája Polina Kuznetcova 29 góllal a 4., Anna Sen 21 találattal a 20., Liudmila Postnova 19 góllal a 25. helyen található.
A Zvezda az orosz bajnokság tizedik fordulójában az Asztrahány otthonában győzött 34-24 arányban.

A győriek a nyitófordulóban három góllal kikaptak Csehovban, de azóta három győzelem szerepel a csapat neve mellett. Győrött két találattal legyőzték a Kaproncát, majd Ljubljanában vetettek véget a Krim győzelmi sorozatának, a negyedik fordulóban pedig hengereltek Horvátországban. A BL góllövőlistán Görbicz Anita 30 találattal az első, Ana Gros 21 góllal a 20., Katarina Mravikova és Vérten Orsolya 17 góllal pedig a 35. helyen található.
A Győri Audi ETO KC pontveszteség nélkül vezeti a bajnokságot.