Kialakult a Final4 mezőnye

Négy ország legjobbjai jönnek Budapestre.

Tegnap és ma játszották a Bajnokok Ligája negyeddöntőinek visszavágóit. Szombaton a Metz Handball hazai pályán is legyőzte a CSM Bucuresti csapatát, így kettős győzelemmel (27-24 és 29-23) jutott a legjobb négy közé. Szombaton este a Győri Audi ETO KC hétgólos előnnyel várta a címvédő Vipers Kristiansand gárdáját. A norvég bajnok sokkal jobban játszott, mint egy héttel korábban és két góllal győzött Győrött, de így is az ötszörös bajnok utazhat Budapestre (30-23 és 24-26). Az első vasárnap i meccsen az Odense Handbold nem tudta ledolgozni a múlt héten összeszedett hátrányát, hiába győztek hazai pályán, az SG BBM Bietigheim került a legjobbak közé (30-26 és 30-32). Az utolsó negyeddöntőn a Team Esbjerg Érden megszerzett egygólos győzelmét követően végig kezében tartott a meccset az FTC-Rail Cargo Hungaria ellen, és kettős győzelemmel lépett tovább (26-25, 29-24).

A sorsolást kedden, 16.45 órától tartják Budapesten, melyet a sport1 élőben közvetít.