Győri Audi ETO KC – Kisvárda Master Good SE 38-21 (22-7)
Győr, 1379 néző. Vezette: Asztalos, Szalay.
ETO: Solberg-Oesthassel – Győri-Lukács 6, Gros 6/2, Brattset Dale 5, Haugsted, Kristiansen 3, Oftedal 2.
Cs.: Toft – Hovden 1, Ryu 3, Nze Minko 3, Farkas J., Szár, Almeida de Paula 6, Fodor 3, Szöllősi-Schatzl.
Várda: Mátéfi – Akiyama 1, Karnik 3/2, Bucsi 3/2, Szabó 1, Siska, Mérai 1.
Cs.: Leskóczi, Torda – Novak 2/1, Djatevska 1, Kovalcsik 2, Gém 3, Juhász 4, Makó.
Edző: Józsa Krisztián
Kiállítások: 4, illetve 0 perc
Hétméteresek: 3/2, illetve 6/5

A hosszú kihagyás után végre bajnoki mérkőzést láthatott Győrött a publikum. A vendégek kezdték a találkozót, de a hazaiak két gyors gólt lőttek lerohanásból. Karnik szépített, majd Fodor értékesítette helyzetét. Mérai találatát követően (3-2) a győriek zsinórban tíz gólt lőttek, ezzel a félidő közepére el is döntötték a két pont sorsát. Az ETO védekezése az elmúlt néhány hónapihoz képest nagyon feljavult, így a kapuban Solberg is sokszor védett. A második várdai időkérést követően pár percig gólra gól volt a válasz, ám a játékrész hajrája a hazaiaké volt, magabiztos előnnyel térhettek pihenőre. Solberg 9/16-os teljesítménnyel zárt.
A fordulást követően az első néhány támadásban Ryu mutatta meg, hogy nem rossz játékos, csak bizalomra van szüksége, két szép góllal és gólpasszokkal vetette észre magát. A vendégek szinte mindegyik támadása passzív jelzésig tartott, de így sem volt sok esélyük a gólszerzésre. A győriek fokozatosan növelték előnyüket, Gros átlövésével már húsz volt a különbség (44. perc: 31-11). A győri szakvezetés ebben a félidőben is a középső embereket cserélte, így az Oftedal-Kristiansen párost a Nze Minko-de Paula kettős váltotta. A brazil válogatott megmutatta, hogy nem volt rossz igazolás, csak játéklehetőséget kell, hogy kapjon. Az utolsó percekben pályára került Farkas Júlia és bemutatkozhatott a felnőttek között Szár Evelin is.

A Győri Audi ETO KC javuló játékkal, simán hozta a kötelezőt.