Magyar Kupa elődöntő
Tatabánya, 2024. március 9. 15:00 óra
Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor
TV: m4sport

A debreceniek a negyedik fordulóban csatlakoztak a sorozathoz, ekkor Vácott –kissé érdekes körülmények között – 26-26-os döntetlent értek el, ami a továbbjutást jelentett. Vámos P. 7, Hámori 5, Jovovity 4, Füzi-Tóvizi és Kácsor 3-3, Csernyánszki, Töpfner, Haggerty és Petrus 1-1 gólt lőtt.
A négy közé jutásért Dunaújvárosba utazott a Loki, ahol magabiztos 36-23-as győzelemmel lépett tovább. Töpfner 10, Kácsor és Petrus 6-6, Hámori 5, Csernyánszki 3, Füzi-Tóvizi és Jovovity 2-2, Vámos M. és Vámos P 1-1 gólt szerzett.
A győriek a Kisvárdát fogadták a negyeddöntőben és nagyon simán be is húzták a mérkőzést. Almeida de Paula 6, Kristiansen, Győri-Lukács és Nze Minko 5-5, Brattset Dale 4, Blohm, Ryu és Farkas J. 3-3, Broch 2, Haugsted 1 alkalommal talált be a várdai kapuba.

Motherson Mosonmagyaróvári KC – FTC-Rail Cargo Hungaria
Tatabánya, 2024. március 9. 17:30 óra
Játékvezetők: Bócz László, Wiedemann Viktor
TV: m4sport+

A móváriak is a negyedik fordulóban kezdték meg a hazai kupaszereplésüket, Hazai pályán fogadták a NEKA együttesét és 37-29-re győztek. Albek, Stranigg és Pásztor 5-5, Udvardi és Bardi 4-4, Tóth E. 3, Faragó, Lancz, Ivancok, Schatzl és Tóth G. 2-2, Tóth N. 1 alkalommal volt eredményes. A következő körben Esztergomban kellett pályára lépnie Gyurka János csapatának. Az NB I-ben is szerepelt Vitézek elleni 32-24-es győzelem a négyes döntőt jelentette a móváriaknak. Schatzl 6, Albek és Ivancok 5-5, Stranigg 4, Udvardi 3, Lancz és Pásztor 2-2, Tóth E., Bardi, Faragó, Tóth N. és Tóth G. 1-1 gólt lőtt.
A fővárosiak csak a legjobb négy közé jutásért szálltak be a sorozatba (Érdekes, hogy az MKSZ a bajnokság első két helyezettjét emeli ki a kupában.) Allan Heine csapata a Népligetben az MTK Budapest együttesét fogadta és 38-24-re győzte le. Klujber 10, Márton 6, Edwige és Hársfalvi 4-4, Bölk, Malestein és Simon 3-3, Kovács 2, Horváth, Kármán és Cvijic 1-1 találatig jutott.

A szurkolói busz 12:30-kor indul az Aréna parkolóból.