Győri Audi ETO KC – Motherson Mosonmagyaróvári KC 32-22 (15-9)
ETO: Toft – Szöllősi-Schatzl 2, Kristiansen 13/1, Haugsted, Brattset Dale 2, Ryu 2/2, Hovden 5/2.
Cs: Duijndam – Almeida de Paula, Oftedal 2, Nze Minko 5, Farkas J., Blohm, Broch, Győri-Lukács 1.
MKC: Szemerey – Udvardi 1, Albek 4, Tóth E. 5/2, Pásztor 2, Tóth G. 3, Schatzl.
Cs.: Hadfi – Lancz, Ivancok 3, Tóth N. 1, Sztankovics, Stranigg, Faragó, Bardi, Varga 3/1.
Edző: Gyurka János
Kiállítások: 4, illetve 6 perc
Hétméteresek: 8/5, illetve 4/3

Két vendégtalálattal indult a mérkőzés, de hamar jött az egyenlítés. Ismét kettőt lőtt a Móvár, de megint jött az egalizálás (7. perc: 4-4) és ezt követően már nem volt visszaút. Az ETO Kristiansen gólerős játékára építve fokozatosan növelte előnyét. Az utolsó tíz percben mindössze két hazai gólt láthatott a publikum, a hazaiak pedig magabiztos előnnyel térhettek pihenőre.
A fordulást követően öt perc alatt kilenc gólra növelte a két csapat közti különbséget a zöld-fehér csapat (20-11), de megint jöttek a hibák, a Móvár pedig megkezdte a felzárkózást. Alig kilenc perccel a vége előtt 24-20 állt az eredményjelzőn (ez egy 4-9-es győri sorozat volt!). És ismét jöttek Kristiansen góljai, ráadásul Duijndam büntetőt hárított. A végén a szurkolók nagyon örülhettek, hiszen rászámolhattak a Móvárra.

A Győri Audi ETO KC a hibák ellenére nagy különbséggel nyerte meg a találkozót, de kérdés, hogy az egyes játékosok terhelése mennyit számít.