Győri Audi ETO KC – Kisvárda Master Good SE 37-19 (21-11)
ETO: Duijndam – Győri-Lukács 5, Ryu 3/1, Nze Minko 5, Brattset Dale 4, Almeida de Paula 6/1, Szöllősi-Schatzl.
Cs.: Solberg-Oesthassel – Kiss, Farkas J. 3/1, Broch 2, Blohm 3, Kristiansen 5/1, Haugsted 1.
Várda: Torda, Mátéfi – Mérai, Novak 3, Djatevska 2, Bucsi 5/1, Siska 3, Kovalcsik 1, Ayano 2, Akiyama 1, Gém, Makó 2, Karnik, Szabó.
Edző: Józsa Krisztián
Kiállítások: 4, illetve 10 perc
Hétméteresek: 5/4, illetve 4/1

Lassan vette fel a tempót a hazai gárda, kihagyott helyzetek után csak a hetedik percben lőtték harmadik góljukat. A Kisvárda tizenkét percig tartotta a lépést a győriekkel, de 7-5 után magasabb fokozatra kapcsoltak a zöld-fehérek, védekezésük is jobban működött, a két csapat közti különbség pedig fokozatosan nőtt. A félidő közepén 10-6 állt az eredményjelzőn, a huszonnegyedik percben pedig már „közte tíz” volt (18-8). A szünetig még három-három gól esett.
A fordulást követő első öt percben hibák mellett igazságos leosztásban négy gól esett, ezután azonban a vendégek nehezen találták meg a győri kapu felé vezető utat, míg a hazaiak elég jó százalékkal használták ki a lehetőségeiket. A végén Kiss Diána büntetőből szerezhette meg a kupában az első gólját, de sajnos néhány centivel a kapu mellé lőtt.

A Győri Audi ETO KC tartalékolva, de így is magabiztosan jutott a négyes döntőbe.