Győri Audi ETO KC – SG BBM Bietigheim 31-29 (13-17)
Győr, 4612 néző. Vezette: Barysas, Petrusis (litvánok)
ETO: Toft – Hovden 1, Ryu 2, Oftedal 4, Brattset Dale, Almeida de Paula 8/2, Szöllősi-Schatzl 3.
Cs.: Duijndam, Solberg-Oesthassel – Győri-Lukács 6, Nze Minko 5, Farkas J., Blohm 2, Broch, Haugsted, Kristiansen.
SGBBM: Goncalves Dias Moreschi – Mala 2, X. Smits 5/1, Dulfer 3, Gassama Cissokho 4, Kudlacz-Gloc 5/2, Behrend 1.
Cs.: Lönborg – Döll 3, I. Smits 2, Johansen, Hvenfelt 4, Andersson, Faluvégi.
Edző: Jakob Vestegaard
Kiállítások: 2, illetve 6 perc
Hétméteresek: 4/2, illetve 6/3

A hazaiak kezdték a találkozót, ám az első gólt Dulfer lőtte. De Paula egyenlített, de gyorsan visszavette a vezetést a német bajnok. A nyolcadik percben 4-4, öt perccel később 8-8 állt az eredményjelzőn. Sajnos mindig az ETO futott az eredmény után. Körülményesen, lassan és sok hibával játszottak a zöld-fehérek, a Bietigheim pedig élt a lehetőséggel, a 22. percben 10-15-nél időt is kért Kirkely. A játék képe ezt követően sem változott, a vendégek megérdemelt előnnyel zárták a félidőt.
A fordulást követően Ryu lőtte az első gólt, majd emberelőnyből sem sikerült a hátrány faragása. Tíz perc elteltével továbbra is öt gól volt a vendégek előnye (17-22) és semmi nyoma nem volt annak, hogy ezt csökkenteni lehetne. Aztán kiderült, hogy a németek is tudnak hibázni, alig három perc alatt hármat lőtt az ETO, ismét nyílt lett a találkozó. A német időkérés után Győri-Lukács lőtt gólt, de Kudlacz-Gloc tartotta a lelket csapatában. A félidő közepén kettővel ment a Bietigheim (22-24). A győri kapuban Duijndam elkapta a fonalat, elöl pedig de Paula és Győri-Lukács jeleskedett, tíz perccel a vége előtt ismét egalizált az ETO (26-26). Egy ide, egy oda volt a meccs képe. Már nem volt hátra öt perc, mikor Toft hárított egy büntetőt, az ellentámadásból pedig Győri-Lukács megszerezte a vezetést (29-28)! A vendégek hibáit kihasználva de Paula lőtte a harmincadik hazai gólt, Duijndam pedig hárította Gassama Cissokho lövését. Az utolsó percben mindkét oldalon egy-egy gól esett, ezzel a Győri Audi ETO KC a szezonban nyolcadik Bajnokok Ligája mérkőzésén sem vesztett pontot.

Ez a szív, ez az akarat, ez a küzdelem hiányzott a szerdai bajnoki mérkőzésről.