Győri Audi ETO KC – Storhamar Handball Elite 39-26 (17-13)
Győr, 4179 néző. Vezette: Vranes, Wenninger (osztrákok)
ETO: Toft – Fodor 1, Nze Minko 3, Hansen 3, Blohm 5, Ryu 4, Győri-Lukács 1.
Cs.: Solberg 1 – Schatzl 3, Haugsted 1, Ogonovszky, Oftedal 5, Farkas 1, Broch 4, Gros 4, Faluvégi 3.
Storhamar: Grölund – Abdula 2, Jakobsen 3, Obaidli 6/3, Högseth 3, Zschocke 2, Amundsen 2.
Cs.: Raasok – Svendsberget, Johansson 1, Löfqvist 5, Enger, Fredriksson, Jacobsen, Nestaker 2.
Edző: Finn Kenneth Gabrielsen
Kiállítások: 10, illetve 10 perc
Hétméteresek: 1/0, illetve 4/3

A második percben Blohm nyitotta a gólok sorát, amire Högseth gyorsan válaszolt. Nze Minko és Oftedal góljaival néggyel ment az ETO, de a norvégok nem adták fel, két gólra visszakapaszkodtak (11. perc: 7-5). A vendégek időkérését követően nyílt az olló, a győriek hat góllal megléptek (17. perc: 11-5), de ekkor még nem sikerült nagyobb előnyt kiépíteniük. A félidő Nestaker góljával ért véget. Csak egy érdekesség: Faluvégi, Győri-Lukács és Schatzl is csak egy-egy használható labdát kapott 30 perc alatt és csak utóbbinak sikerült ebből gólt lőnie.
Szünet után Solberg parádézott a kapuban, elöl pedig három perc alatt három gól született. Jött is a norvég időkérés. A hétgólos hátrányból kettőt ledolgozott a Storhamar, de közelebb nem jutott ellenfeléhez. Az utolsó tíz percet nyolcgólos győri előnnyel kezdték a csapatok (29-21). Faluvégi találatait követően Oftedal hozta össze a tízgólos különbséget (32-22), majd Farkas és Solberg és Haugsted is betalált a norvég kapuba. A mérkőzést Gros gólja zárta.