Győr, 1029 néző. Vezette: Dáné. Marton (borzasztóan gyengén)
ETO: Toft – Faluvégi 4, Ryu, Nze Minko 1, Broch 2, Hansen 1/1, Fodor 4.
Cs.: Solberg – Győri-Lukács 4, Gros 2, Oftedal 3, Blohm 6/2, Kristiansen 2, Ogonovszky 1, Schatzl 4.
NEKA: Wéninger – Molnár 1, Ferenczy 3, Uhrin 8/2, Juhász, Varga, Szabó A. 3.
Cs.: Zaj – Zsembery, Kellermann 1, Csata, Gém 2, Horváth 1, Kovalcsik, Szabó L. 1.
Edző: Bohus Bea
Kiállítások: 2, illetve 4 perc
Hétméteresek: 4/3, illetve 2/2

Nem kezdett jól a hazai csapat, de a fiatal akadémisták még náluk is gyengébbek voltak. A rengeteg hiba ellenére a félidő közepén már öt gól volt a győriek előnye (9-4). A huszadik percben a különbség nyolcra nőtt, de megint jöttek a pontatlan megoldások, a NEKA pedig visszajött öt gólra. Toft 42 százalékos teljesítménnyel zárt.
A második harminc percre Solberg, Oftedal, Schatzl és Győri-Lukács érkezett. A szélsők ott folytatták, ahol Fodor és Faluvégi befejezte, végre lehetőséget kaptak és azokat jól használták ki. Oftedal felpörgette a játékot, a félidő közepén a góljával lett tíz gól a győri előny (25-15). A vendégek szinte minden felállt fal elleni támadása passzív jelzésig tartott, góljaik többségét indításból lőtték. Gros hatalmas bombája volt a harmincadik hazai találat. Továbbra is alacsony színvonalú volt a mérkőzés, de ehhez alaposan hozzájárult a két játékvezető ténykedése is.
A Győri Audi ETO KC hozta a kötelezőt, így továbbra is hibátlanul vezeti a bajnokságot.