Győri Audi ETO KC – Vipers Kristiansand 31-33 (13-15)
Budapest, MVM Dome 15400 néző. Vezette: Merz, Kuttler (németek) borzasztóan gyengén
ETO: Leynaud – Lukács 4, Kristiansen 3/1, Oftedal 3, Blohm 5/1, Hansen 6/1, Schatzl 2.
Cs.: Glauser, Solberg – Faluvégi, Ryu 2, Nze Minko 3, Pintea 3, Háfra, Ogonovszky, Fodor.
Vipers: Lunde – Knedlíková 5, Jerábková 7, Debelic 3, Tomori 2, Gulldén 6/5, Naes Andersen 3.
Cs.: Pedersen, Eriksson – Mörk 4/1, Tchaptchet Defo 3, Tomac, Dahl, Waade, Hoeve, Yttereng.
Edző: Ole Gustav Gjekstad
Kiállítások: 2, illetve 4 perc
Hétméteresek: 4/4, illetve 7/6

Bár a norvégok lőtték a döntő első gólját, az ETO hat perc egy kicsit jobban koncentrált ellenfelénél és a tizennegyedik percben már három góllal vezetett (10-7). Ezt követően ismét jöttek a technikai hibák, a téves ítéletek és a Vipers a szélsőiknek köszönhetően előbb egyenlített, majd már három góllal is meglépett ellenfelétől (23. perc: 10-13). A győriek visszakapaszkodtak egy gólra, de a félidő végén Mörk soklépéses gólját szabályosnak ítélték a játékvezetők, így kétgólos norvég előnnyel tértek pihenőre a csapatok.
A második félidőben bő két perc alatt ledolgozta hátrányát az ETO, de a védekezés meg sem közelítette a szombaton látottakat, a Vipers pedig négygólos előnyre tett szert (37. perc: 17-21). Nagyon bejött a norvégoknak a hét a hat elleni játék. A játékrész közepén Pintea értékesített büntetőjét követően már csak két gól volt a győri hátrány, de Gjekstad csapata mindig talált egy-egy rést a rendkívül hosszú támadásaik végén. Sajnos Pintea révén két üres kapus gólszerzési lehetőség is kimaradt, tartotta előnyét a címvédő. A hajrában is folytatódott a második félidei sorminta, az ETO kettőnél közelebb nem jutott, így a trónfosztás nem sikerült, a Vipers Kristiansand megvédte elsőségét.

A négyes döntő legértékesebb játékosának Marketa Jerábkovát választották a szakemberek.