Győri Audi ETO KC – Team Esbjerg 32-27 (15-15)
Budapest, MVM Dome. 14800 néző. Vezette: Vranes, Wenninger (osztrákok)
ETO: Solberg 2 – Lukács 2, Kristiansen 2/1, Blohm 4, Hansen 3/1, Oftedal 5, Schatzl 2.
Cs.: Glauser, Leynaud – Faluvégi 2, Ryu 3, Nze Minko 1, Pintea 2, Háfra, Ogonovszky, Fodor 4.
Esbjerg: Poulsen – Jacobsen 2, Tranborg 2, Breistol 5, Ingstad 5, Reistad 8/2, Solberg-Isaksen 1.
Cs.: Eckerle – Frafjord, Nielsen 3/1, Moller 1, Jensen, Myers, Türkoglu
Edző: Jesper Jensen
Kiállítások: 10, illetve 12 perc
Hétméteresek: 2/2, illetve 5/3

Breistol gólja nyitotta az első elődöntőt, amire Kristiansen gyorsan válaszolt. A dánok 4-4 után állva hagyták ellenfelüket, három góllal megléptek. Hiába lőtt Solberg két gólt, hosszú ideig nem sikerült az egyenlítés. A félidő hajrájára összeállt a győri védekezés, támadásban pedig szép akciókat követően fordítottak is, de a dudaszókor mindkét csapat neve mellett 15 lőtt gól volt látható.
A második játékrész kezdetén a győri szélsők lőttek gólokat, ám Reistad és Breistol vitte hátán a dán csapatot és ismét egalizálták az állást (39. perc: 18-18). Pintea góljával háromra nőtt a zöld-fehérek előnye és innen már nem volt visszaút. Leynaud jól szállt be a meccsbe, büntetőt hárított, aztán lehúzta a rolót. Az Esbjerg még kétszer felzárkózott két gólra, de a jól játszó Ryu és Oftedal vezérletével növelni tudta a két csapat közti különbséget az ETO és megnyerte a mérkőzést.