Sok hiba,


botrányosan gyenge játékvezetés. 

Győri Audi ETO KC – Váci NKSE 37-27 (18-17)
Győr, 2466 néző. Vezette: Felhő, Öcsi (ők miért voltak itt?)
ETO: Glauser – Faluvégi 3, Háfra 3, Nze Minko 7, Blohm 6/1, Hansen 4/2, Fodor 3.
Cs.: Leynaud – Lukács, Kürthi 1, Ryu 1, Kristiansen 4/1, Brattset Dale 4, Ogonovszky 1, Schatzl Nadine.
Vác: Pásztor 1, Bukovszky, Csatlós – Kácsor 2, Hámori 6, Aron, Ferenczy 1, Ballai 1, Világos, Grosch 1, Pálffy 1, Szondi 1, Schatzl Natalie 2, Kuczora 4/3, Kovalcsik, Helembay 7.
Edző: Solymos Andrea
Kiállítások: 4, illetve 4 perc
Hétméteresek: 4/4, illetve 5/3
Győri góllal indult a mérkőzés, de a váciak gyorsan fordítottak és Helembay gólerős játékának köszönhetően a nyolcadik percben már három góllal vezettek (3-6). Jókor jött a hazai időkérés, két perc múlva már döntetlen volt, Hansen találatával pedig már az ETO vezetett. A félidő közepén Blohm büntetőjével két gól volt a győri előny (11-9), de nagyobb különbséget nem sikerült összehozni. A hajrában Schatzl Natalie egyenlített, de Nze Minko gólja után hazai előnnyel tértek pihenőre a csapatok.
Szünet után teljesen más sebességgel játszott az ETO. Tíz perc alatt már hat gólra növelték előnyüket (25-19). Rengeteg volt a hiba és a két játékvezető sem tudta, miért is vannak a pályán. A vendégeknél Hámori és Kácsor lődözte a gólokat, míg a hazaiaknál Brattset Dale és Kristiansen góljai biztosították a különbséget. Öt perccel a vége előtt Háfra lőtte a hazaiak harmincötödik gólját, ezzel lett közte tíz. Ryu kiállítása alatt Pásztor vette be a győri kaput, de a vendégeknek nem sikerült tíz gól alatti különbséget kiharcolniuk, mert a végén Blohm szerzett még egy találatot.
A gyenge színvonalú mérkőzésnél csak a két játékvezető volt rosszabb.