Folytatódik a bajnokság.
|
Hungast Szombathelyi KKA- Győri Audi ETO KC K&H liga 18. forduló Szombathely, 2022. március 20. 15:00 Játékvezetők: Kovács Tibor, Mándli Balázs |
|
A hazai csapat vezetésében a január 30-i MTK elleni vereséget követően változás állt be, Marosán György helyett Pődör Zoltán irányítja a gárdát. A legutóbbi játéknapon a fővárosban győzték le a Vasas csapatát, ezzel két pontra közelítették meg ellenfelüket, de mindketten a kiesőzónában vannak. A vasiaknál Pődör Rebeka 100 góllal vezeti a házi góllövőlistát, Csire Fanni 55, Liliia Gorilska 51 góllal követi.
A vendégek a múlt héten kétszer mérkőztek meg a Kisvárdával, előbb kupameccsen, majd a bajnokin is sima győri győzelem született. Ambros Martín csapata továbbra is hibátlanul vezeti a bajnokságot. Veronica Kristiansen 51, Anne Mette Hansen 48, Crina Pintea és Linn Blohm 47-47 alkalommal volt eredményes.
A szurkolói busz 12:30-kor indul az Aréna parkolóból.
