Kisvárda Master Good SE – Győri Audi ETO KC 25-31 (16-14)
Kisvárda, 600 néző. Vezette: Asztalos, Szalay.
KKC: Mátéfi 1 – Mérai, Dombi L. 4, Siska 1, Juhász 1, Habánková 6, Bouti 1.
Cs.: Shulega, Leskóczi – Makkai, Stamenic 2, Mészáros-Mihálffy 1, Radojevic 5/1, Zavaczki, Dombi K., Udvardi 3.
ETO: Glauser – Lukács 6, Háfra, Kristiansen 7/2, Brattset Dale 7, Hansen, Fodor.
Cs.: Solberg – Ryu 4/2, Oftedal 3, Farkas, Pintea 1, Ogonovszky, Despotovic 1, Schatzl 2.
Edző: Ambros Martín
Kiállítások: 6, illetve 10 perc
Hétméteresek: 2/1, illetve 5/4

Mindkét oldalon kimaradt az első helyzet, majd Brattset Dale szerezte meg a győrieknek a vezetést. Bouti egyenlített és ezt követően a játékrész közepéig fej-fej mellet haladtak a csapatok. 6-6 után a hazaiak csökkentették a hibáikat, így két-három góllal is vezettek. Egy eladott labdát követően Radojevic üres kapus gólt lőtt, ezzel négyre nőtt a várdai előny (14-10). Az utolsópercben két Oftedal góllal szépítettek a győriek.
A második félidő kezdetén Solberg büntetőt hárított, majd Ryu szépített, emberelőnyből pedig Lukács egyenlített és egy indítást követően a vezetést is megszerezte (17-18). Sajnos ismét jöttek a technikai hibák és a hazaiak emberelőnyből üres kapus gólokkal visszavették a vezetést. Oftedal találatával megint a vendégeknél volt az előny (43. perc: 21-22), időt is kért Bakó Botond, a csapata pedig feltámadt, újra náluk volt az előny. Pintea kiállítása alatt Ryu büntetőjével megint iksz volt. Schatzl gólja picit megnyugtatta a győri szurkolókat (53. perc: 23-25). A hazaiak edzője kikérte utolsó idejét, de ezt követően eladták a labdát, Despotovic pedig a saját kapuja elől büntetett. Ambros Martín is kihívta játékosait, egy szép támadás végén Brattset Dale növelte az előnyt. Schatzl üres kapus gólját követően Brattset Dale állította be a végeredményt.

Ahogy a múlt szerdán lejátszott Fehérvár elleni találkozót, úgy a mai mérkőzést is nagyon gyorsan el kell felejteni.
A csapatot Kisvárdára is elkísérő szurkolókat dicséret illeti!!