Alba Fehérvár KC – Győri Audi ETO KC 25-40 (10-18)
FKC: Pijevic – Szarka 1, Bardi, Gerháth 4/2, Boldizsár 1, Rózsás, Töpfner.
Cs.: Tóth, Dányi 1 – Szabó-Májer 4, Afentaler 10/2, Triscsuk, Háfra 1, Sulyok, Varga 3.
ETO: Leynaud – Görbicz 3/2, Amorim 6, Oftedal 5, Edwige 2, Kristiansen 3/2, Faluvégi 2.
Cs.: Glauser, Solberg – Csekő, Fodor 3, Hansen 1, Ogonovszky, Nze Minko 6, Brattset Dale 4, Lukács 5.
Kiállítások: 2, illetve 2 perc
Hétméteresek: 4/4, illetve 4/4

Villámrajtot vett Fehérváron a vendégcsapat, hiszen a hetedik perc elején már öt góllal vezetett. A hazai időkérést követően az Alba rendre kihasználta a győriek hibáit, így a félidő közepére fokozatosan dolgozta le hátrányát (4-8). Az ETO magasabb fokozatba kapcsolt és nyolc perc alatt nyolc gólra növelte a különbséget (23. perc: 7-15), de nagyobb előnyt nem sikerült összehozni a rengeteg technikai hiba miatt.
A második harminc perc elején nem igazán volt védekezés egyik oldalon sem, potyogtak a gólok és gyorsan összejött a „közte tíz” is (37. perc: 13-23). A játékrész közepén tizenkettő góllal vezettek a zöld-fehérek (18-30). Dányi több lövést is hárított, ráadásul gólt is lőtt. A hazaiaktól Afentaler volt elemében, tíz gólig jutott. Az utolsó percben Oftedal szerezte a vendégek negyvenedik találatát, amire válasz már nem érkezett.

A Győri Audi ETO KC újabb két bajnoki pontot szerzett, de ezt a meccset gyorsan el kell felejteni a sok-sok technikai hiba miatt.