Győri Audi ETO KC – MTK Budapest 37-27 (21-18)
Audi Aréna Győr. Vezette: Rontó, Szanyi.
ETO: Glauser – Lukács 3, Nze Minko 3, Oftedal 1, Brattset Dale 2, Kristiansen 6/1, Fodor 1.
Cs.: Leynaud, Solberg 1 – Faluvégi 5, Edwige 1, Ogonovszky, Hansen 4, Amorim 6, Görbicz 4/2, Csekő.
MTK: Győri – Sallai 1, Marincsák 3, Bujdosó-Gerháth 4, Szabados, Dakos 3, Juhász 1.
Cs.: Suba – Pelczéder 1, Pál 6/4, Szekerczés 4, Sári 2, Szöllősi-Zácsik 2.
Edző: Vladimir Golovin
Kiállítások: 2, illetve 8 perc
Hétméteresek: 4/3, illetve 4/4

Glauser védéseivel és gyors győri gólokkal indult a mérkőzés, a harmadik percben már három gól volt a hazaiak előnye. Az ETO hibáit kihasználva a fővárosiak szépítettek, de Kristiansen találatai megnyugtatták a zöld-fehér szurkolókat. A játékrész közepén négy gólt volt a győri előny (10-6). A második negyedórában a vendégek jól használták ki a lehetőségeiket, így tartani tudták 3-4 gólos hátrányukat, sőt, négy perccel a félidő vége előtt kettőre is felzárkóztak (18-16).
A második harminc perc elején támadásban mindkét csapat sokszor hibázott, a kapuvédők jól állták a sarat. Kristiansen kiállítása alatt húzott el hét gólra az ETO, Amorim és Solberg volt eredményes. A vendégek támadásai egyre körülményesebbek voltak, sokszor lövésig sem jutottak, ha pedig egyszer-egyszer célba vették a kaput, Solberg a helyén volt. A biztos vezetés tudatában csökkent a hazaiak koncentrációja, több technikai hiba volt, de a vendégek nem tudtak zárkózni. A hajrában Hansen szélről lőtt góljával lett meg a „közte tíz” (37-27).

A Győri Audi ETO KC győzelmével a legjobb négy közé jutott.
A négyes döntőt 2021. május 15-16-án rendezik.