Győri Audi ETO KC – MTK Budapest
Magyar Kupa V. forduló
Audi Aréna Győr, 2021. április 27. 16:00
Játékvezetők: Rontó Ádám, Szanyi Péter Gábor

A vendégek a harmadik fordulóban kezdték meg szereplésüket, ekkor a Fiatal Kézilabdások SE volt az ellenfelük. 26-8-as félidőt követően 46-16 lett a végeredmény. Pál és Bujdosó-Gerháth 8-8, Dávid-Azari, Sári és Juhász 4-4, Pelczéder, Marincsák és Szöllősi-Zácsik 3-3, Sallai, Szekerczés, Szabados és Dakos 2-2, Győri 1 gólt lőtt. A következő körben a Mosonmagyaróvár utazott a fővárosba. Az MTK végig vezetve 17-16-os félidőt követően 31-29-re győzött. Dakos és Szöllősi-Zácsik 6-6, Dávid-Azari és Pelczéder 4-4, Pál és Marincsák 3-3, Sallai és Juhász 1-1 alkalommal volt eredményes.
Az MTK legutóbb szombaton lépett pályára, ahol a bajnokságban az Érd csapatát fogadták és 33-33-as döntetlenre végeztek.
A hazaiak csak az ötödik fordulóban lépnek először pályára. Az ETO szintén szombaton játszott, a Siófok együttese ellen 44-24-es győzelmet arattak.

A legjobb négy közé az FTC-Rail Cargo Hungaria, a DVSC SCHAEFFLER és a Kisvárda Master Good SE már kvalifikálta magát.
A négyes döntőt 2021. május 15-16-án rendezik meg.