Győri Audi ETO KC – Siófok KC 44-24 (19-13)
ETO: Solberg – Görbicz 2, Amorim 4, Oftedal 5, Brattset Dale 3, Kristiansen 3/1, Lukács 5.
Cs: Leynaud, Glauser – Fodor 3, Csekő, Hansen 2, Ogonovszky, Nze Minko 6, Edwige 3, Faluvégi 8.
SKC: Szikora – Such, Kiss 9/1, Tomori 4, Jezic, Niombla 6/3, Hársfalvi 1.
Cs.: Csapó, Krasznai – Böhme 2, Juhász 1, Aoustin 1, Kadlicsek, Mazák-Németh, Bakacsi, Lapos.
Edző: Zdravko Zovko
Kiállítások: 2, illetve 2 perc
Hétméteresek: 2/1, illetve 6/4

Tomori nyitotta a gólok sorát, majd Kiss találatát követően Oftedal lőtte a hazaiak első gólját. Az ETO 3-3-nál érte utol ellenfelét, 5-4-nél pedig már a győrieknél volt az előny. A játékrész közepén kettővel mentek a hazaiak (8-6). Négygólos győri vezetésnél jött az első siófoki időkérés (21. p.: 13-9), de ezt követően a hazaiak uralták a pályát és a félidő végéig hat gólra növelték előnyüket.
A második harminc perc Fodor góljával indult és a harminchetedik percben már össze is jött a „közte tíz”, Brattset szerezte a győriek huszonötödik gólját. 15 gólos hátránynál ismét időt kért Zovko (47. perc: 35-20), de a csapatán mér ez sem segített. A hazaiak jól védekeztek, elöl pedig szinte m inden lövésükből gól született. Főleg Faluvégi volt elemében, aki nyolc találatig jutott. Amorim megszerezte ezerhétszázadik győri gólját, Glauser pedig újabb büntetőt hárított. Nze Minko góljával lett húsz gól a különbség, ami a meccs végéig nem is változott.

A Győri Audi ETO KC tizenkilencedik mérkőzését is megnyerte a bajnokságban és túllépte a hétszáz lőtt gólt.