AGROFEED ETO SZESE – Pécsi VSE
Magyar Kupa 2. forduló
Győr, Egyetemi csarnok, 2017. október 2. 18:30
Játékvezetők: Natkai Norbert, Szalay Zoltán

A vendégek az első fordulóban Kalocsára látogattak, ahol már az első harminc percben eldöntötték a továbbjutást, hiszen nyolc góllal vezettek (11-19). A második játékrészben a hazaiak játszottak jobban, de egyenlíteniük már nem sikerült. Szakcsi 8, Szabó és Oszlár 4-4, Bálint és Kovacsics 3-3, Fekete és Papp 2-2, Császár, Hidasi, Szommer és Győri 1-1 gólt lőtt.
A hazaiaknak előselejtezőt is kellett játszaniuk, Deáki István csapata magabiztosan győzte le a Bakonyerdő Pápa csapatát (18-43). Paár 7, Szabó és Karajz 5-5, Győri Dani, Kovácsovics, Molnár, Farkas B., Farkas Á. és Pordán 3-3, Schneider és Papp 2-2, Nahaj, Bella, Sokoray és Goór 1-1 gólt lőtt. Az első fordulóban a KK Ajka csapata érkezett Győrbe. A hazaiak már az első fordulóban bebiztosították a továbbjutásukat, a szünetben 20-9 állt az eredményjelzőn. A második félidőben kissé kiengedett az ETO, de így is tizennégy góllal győzte le ellenfelét és jutott a második fordulóba. Paár 5, Papp 4, Goór, Schenider, Kovácsovics és Karajz 3-3, Szabó, Győri Dani, Farkas Á. és Pordán 2-2, Sokoray, Molnár és Farkas B. 1-1 gólt szerzett.