Győri Audi ETO KC – Viborg HK 22-20 (9-11)
Győr, 3000 néző. Vezette: Diana-Carmen Florescu, Anamaria Stoia (románok)
ETO: Herr – Bognár-Bódi 2, Hornyák, Kovacsics 7/4, Löke 6, Amorim 3, Szepesi.
Cs.: Grubisic – Planéta, Aguilar 2, Milanovic Litre, Sen 1, Korsós 1/1.
VHK: Masson – Lyksborg 3, Burgaard 2, Gulldén 4/2, Gravholt 1, Damnjanovic 4, Fisker 3.
Cs.: Poulsen – Skov 3, Andreassen, Larsen, Mikkelsen.
Edző: Christian Dalmose
Kiállítások: 2 perc (Amorim), illetve 6 perc
Hétméteresek: 5/5, illetve 2/2

Lunde, Görbicz és Orbán mellé Müller is csatlakozott, ismét eltört egy ujja a lövőkezén. Jobban kezdték a mérkőzést a vendégek, a kihagyott győri helyzetek után gyors gólokat szereztek, ezért hat perc után Ambros Martín időt is kért (1-4). Talán az ETO játékosai kicsit féltek Massontól, mert a lövések sokszor a kapufán csattantak. A hazaiaknál csak Kovacsics nyújtott elfogadható játékot. A félidő közepén három góllal vezettek a dánok, de nagy küzdéssel és jó védekezéssel az ETO egy gólra zárkózott (7-8). Sajnos a folyamat nem folytatódott, a Viborg megint három gólra növelte előnyét, amiből csak egyet sikerült lefaragni a győrieknek a szünetig.
A második játékrészt egy teljesen más felfogású győri csapat kezdte. Korsós zavaróban védekezett, Herr Orsi pedig lehúzta a rolót. A dánok hat percig nem lőttek gólt, ez idő alatt megfordult a mérkőzés, már az ETO vezetett (13-11). A dán időkérést követően az ötvenedik, ETO-színekben Bajnokok Ligája mérkőzést játszó Löke lőtt gólokat, de a Viborg nem adta fel. A dánok a nyitott védekezés ellen mindent megpróbáltak, folyamatosan hét mezőnyjátékossal játszottak, de csak megközelíteni tudták a győrieket. Korsós büntetőjével már négy volt a különbség (17-13), de ezután percekig nem született hazai gólt (érdekes, hogy a játékvezetők nagyon gyorsan passzívot jeleztek). Nyolc perccel a vége előtt Löke góljával megint négy volt az előny, de a vendégek megint kettőre zárkóztak. Az utolsó percben Kovacsics gólja eldöntötte a két pont sorsát. Bár még született egy dán gól és egy kiállítás a végen, de az Győri Audi ETO KC negyedik csoportmérkőzését is megnyerte, ezzel már biztosan csoportelső.