Viborg HK – Győri Audi ETO KC 25-30 (13-17)
Viborg, néző. Vezette: Pandzic, Mosorinski (szerbek)
VHK: Masson – Lyksborg 5, Burgaard 3, Gulldén 3/2, Damnjanovic 2, Gravholt 3, Fisker 3.
Cs.: Poulsen – Skov 4, Andreassen 2, Larsen, Mikkelsen, Thomsen.
ETO: Grubisic – Bognár-Bódi 5, Hornyák 5, Kovacsics 1, Amorim 7, Löke 4, Szepesi 1.
Cs.: Herr – Planéta, Aguilar, Görbicz 4/4, Milanovic Litre, Sen, Korsós 3.
Edző: Ambros Martín
Kiállítások: 2, illetve 0 perc
Hétméteresek: 2/2, illetve 5/4

Lyksborg góljára Amorim válaszolt, majd Görbicz hetesével már a győrieknél volt az előny. Az első percekben felváltva estek a találatok, az ETO leginkább beállóból, a hazaiak szélről voltak eredményesek. A dán időkérés után (14. perc: 6-7) még egyenlített a Viborg, de a feljavuló védekezésnek és a végletekig kijátszott eredményes támadásoknak köszönhetően három góllal meglépett az ETO (7-10). Sajnos hibák csúsztak a gépezetbe, így egyenlíteni tudott a VHK. Bognár-Bódi és Löke biztos kézzel lőtt, és Görbicz is beszállt a büntetőkhöz. Korsós góljával megint három lett az előny (12-15). A hajrá a vendégeknek sikerült jobban, Amorim bombájával négygólos előnnyel térhettek pihenőre Ambros Martín tanítványai.
A második játékrész dán góllal indult, de Herr remek védéseinek köszönhetően nem csökkent az előny, sőt, a másik oldalon Amorim, Hornyák és Bognár-Bódi lövései utat találtak a Viborg kapujába. A félidő közepéig kilencgólos előnyt hozott össze a győri csapat (16-25). A nagy menetelést követően jött egy hullámvölgy, a Viborg fokozatosan dolgozta le hátrányát, négy perc alatt négy gólt lőttek, de Bognár-Bódi gólja újabb lendületet adott a győri játékosoknak. Hornyák Ági – ahogy legutóbb Bécsben – most is megmutatta, hogy támadásban is jól használható, két góljával bebiztosította a győzelmet. A végén még Lyksborg szépített, de az ETO megérdemelten gyűjtötte be az újabb két pontot.