Fokozatosan őrölte fel ellenfelét az Audi ETO KC.

Győri Audi ETO KC – Mosonmagyaróvári KC SE 39-20 (19-11)
Győr, 1852 néző. Vezette: Bócz, Wiedermann.
ETO: Grubisic – Orbán 4, Müller 4, Aguilar 3, Milanovic Litre 4, Amorim 4, Kovacsics 8/3.
Cs.: Herr – Bognár-Bódi 1, Planéta 2, Görbicz 3, Sen 2, Korsós 1, Szepesi 3.
MKC: Szemerey – Knedliková 3, Gyimesi 1, Tóth 7/3, Dombi, Filipovic 1, Hajtai 2.
Cs.: Mistina, Schneck – Hanczvikkel 4/3, Kopecz, Marincsák 1, Kiss 1, Bardi, Biber, Csala.
Edző: Róth Kálmán
Kiállítások: 4 perc (Sen, Orbán), illetve 4 perc
Hétméteresek: 4/3, illetve 7/6

Egy-egy kimaradt helyzettel indult a találkozó, majd a második percben Kovacsics büntetőből szerzett előnyt a hazaiaknak. Milanovic Litre góljaira Hanczvikkel tudott válaszolni, így szoros maradt a mérkőzés. Az ETO megpróbált ellépni ellenfelétől, Ambros Martín időkérését követően a félidő közepén már öt gól volt a fekete-magenta színű mezben játszó győriek előnye. A vendégek is időt kértek, de a játék képe nem változott, az ETO támadásban sokszor hibázott, de a védelem már jól zárt, így a különbség tovább nőtt.
A szünet után összeszedettebb volt a hazaiak játéka, pontosabban fejezték be a támadásaikat, így a 39. percben már „közte tíz” volt (25-15). Korsós meglőtte szokásos gólját, majd Görbicz átlövése talált utat az óvári kapuba. A félidő közepén Róth Kálmán ismét magához hívta övéit, de ezzel csak egy percre függesztette fel a győri hengert. Tóth Gabi még betalált (30-20), de ezt követően az utolsó kilenc percben már csak győri gól született. Az ETO nem állt le, a fáradó vendégek pedig már nem jelentettek akadályt, így a végére kialakult a legnagyobb különbség.

Az Egyetemi csarnok közönsége – természetese – mindkét csapatot hosszú percekig tapsolta.