Győri Audi ETO KC – WHC Vardar SCBT 24-29 (10-17)
ETO: Herr – Korsós 2, Sen 1, Görbicz 5/4, Löke 1, Planéta, Bognár-Bódi.
Cs.: Grubisic – Kovacsics 5/2, Amorim 4, Aguilar, Milanovic Litre 2, Müller 1, Orbán 2, Szepesi 1, Hornyák.
Vardar: Leynaud – Radicevic, Lazovic 2, Fernandez 1, Zebic 2, Penezic 3, Lekic 4.
Cs.: Suslina – Pineau 1, Nikolic 5/5, Dembele 4, Althaus 3, Klikovac, Chernoivanenko 1, Ikhneva 1, Khmyrova 2
Edző: Indira Kastratovic
Kiállítások: 2, illetve 12 perc
Hétméteresek: 6/6, illetve 5/5

A mérkőzés első perceiben látszott, hogy a Vardar nem akar alárendelt szerepet játszani, sokhúzásos támadásukat gyakran a győri védelem jobb oldalán fejezték be, rendre góllal. Tíz perc után már 4 gól volt a vendégek előnye (3-7), Ambros Martín időt is kért. A győri védekezés ezt követően sem állt össze, támadásban pedig Leynaud túljárt a hazaiak eszén (bár nem volt nehéz dolga a sok alulra lőtt labdával). A sok kiállítás ellenére a Skopje növelni tudta előnyét, már nyolc góllal vezettek, mikor újabb győri időkérés következett. A félidő hajrája sem úgy sikerült, ahogy a győri szurkolók szerették volna, hétgólos vendégelőnnyel tértek pihenőre a csapatok.
A második harminc percre Herr helyett Grubisic érkezett, mezőnyben a már megszokott módon zajlottak a cserék. A védekezés kicsit jobb volt az első félidőben látottnál, így a kapusnak is könnyebb helyzete volt. Ennek köszönhetően az ETO fokozatosan közelítette meg ellenfelét, jött is az időkérés. Az ETO zavaró védekezése nem ízlett a vendégeknek. A félidő közepén már csak két gól volt a hazaiak hátránya (20-22), de sorozatban maradtak ki a helyzetek, amit a Vardar büntetett. A kicsit furcsa felfogásban működő játékvezetők érdekes ítéletekkel borzolták a nézők idegeit, míg az egyik oldalon továbbengedték a játékot, a másikon büntetőt ítéltek. A végén még a technikai hibák is az ETO ellen voltak, így a Vardar öt góllal nyert a PwC Handball Fiesta első mérkőzését.

Folytatás szombaton 18 órától a Győri Audi ETO KC – Larvik HK mérkőzéssel.