ETO: Lorger – Gebhardt 4, Németh G. 1, Mota 4/2, Pesic 1, Halász 6, Gál 5.
Cs.: Somogyi, Vogt – Hernandez 1, Szabó A. 1, Tóth E. 2, Sokoray, Terenyi 3, Gubó, Kalmár.
PLER: Szabó T. – Rév 5/4, Marczinkó 2, Nagy B. 1, Mousavi 5, Mikita J. 5, Németh T. 1.
Cs.: Perger, Kránitz – Bakos 2, Lókodi 1, Tóth P. 4, Vancsics 2, Scheuring 1/1, Leimeter 1, Varga.
Edző: Hutvágner István
Kiállítások: 10, illetve 10 perc
Hétméteresek: 3/2, illetve 8/5

A hazaiak kezdték a mérkőzést, de csak a tizedik percre alakult ki jelentősebb különbség, akkor három góllal vezetett az ETO (8-5). A PLER nem adta fel, 9-9-nél egyenlített. A győriek kettős emberelőnyökből sem tudtak meglépni ellenfelüktől, csak a félidő végén sikerült újra kétgólos előnyt szerezniük.
Szünet után fej-fej mellett haladtak a csapatok, rendre győri vezetéssel. Aztán a félidő közepén átvette a vendégcsapat a vezetést, ráadásul tíz perccel a vége előtt már négy gól volt a különbség. Ehhez hozzájárultak az érdekes játékvezetői ítéletek is. Rosta Miklós tanítványai mindent egy lapra tettek fel, egy gólra felzárkóztak, de egyenlíteniük nem sikerült. Az utolsó percekben a vendégek megőrizték előnyüket, két góllal újabb két pontot vittek el Győrből.

Rosta Miklós: – Aki kint volt, látta, aki csak az újságból tudja, annak hiába magyarázzuk, mi történt…