Dabason lett kupagyőztes az Audi ETO KC.

FTC-Rail Cargo Hungaria – Győri Audi ETO KC 29-34 (14-18)
Dabas, 1000 néző. Vezette: Horváth Péter, Marton Balázs
FTC: Abramovics – Kovacsicz 6, Tomori 9, Szucsánszki 4, Szamoránsky, Zácsik, Vérten 1.
Cs.: Szikora – Such, Szekerczés, Pena 6/3, Mészáros, Cifra 2, Steinbach, Szarka 1.
ETO: Lunde – Bognár-Bódi 2, Löke 3, Bulatovic 5, Amorim 7, Görbicz 7/5, Kovacsics 3.
Cs.: Herr – Orbán 6, Soós, Hornyák Á. Sirián, Hornyák D., Korsós, Szepesi, Tervel 1.
Edző: Ambros Martín
Kiállítások: 8 perc + Elek Gábor kizárás, illetve 4 perc (Amorim, Löke)
Hétméteresek: 3/3, illetve 5/5

Az FTC kezdte a találkozót, de Kovacsicz lövését Lunde védte, az ellentámadásból Görbicz tört át a védelmen és megszerezte a vezetést. Vérten még egyenlített, majd Amorim és Kovacsics góljaira Tomori válaszolt. Cifra ismét egalizált (4-4), de két indításgól a győrieknél és már megint itt az előny. Tomori megint gólt lőtt, de az ETO zsinórban négy góllal válaszolt (13. perc: 5-10). A félidő hátralévő perceiben felváltva estek a találatok, az ETO biztosan őrizte 4-5 gólos előnyét, az FTC nem tudott közelebb kapaszkodni. A félidő végén Tervel indulásból volt eredményes, de Kovacsicz válaszolt, kialakítva a félidei eredményt.
Görbicz góljával indult a második harminc perc, majd Orbán és Löke is gólt lőtt. A fővárosiakat Tomori és Cifra próbálta meccsben tartani, majd Szucsánszki is betalált Lunde kapujába (17-21). Aztán Szarka és Kovacsicz góljaival már csak két gól a győri előny. A győri időkérés után Amorim és Bulatovic növelte az előnyt, de Tomori megint közbeszólt. Lunde védését követően megint a Bulatovic-Amorim páros góljai következtek, ráadásul Görbicz újabb büntetőt értékesített (20-26). Egy fővárosi gólra két győri érkezett, erre Elek Gábor időt kért. Ez kicsit felhozta a zöldeket, hiszen megint csak három a különbség és már csak tíz perc a hátralévő idő. Orbán, majd Görbicz lőtt gól, közben Lunde parádézott. Cifra kiállítását reklamálta a játékvezetőknél Elek Gábor, előbb két percet, majd piros lapot kapott érte. Az utolsó öt percben a fővárosiak még egyszer három gólra felzárkóztak, de Amorim és Orbán gólja eldöntötte a találkozót.
A Győri Audi ETO KC zsinórban tizedik alkalommal nyerte meg a Magyar Kupa döntőjét.