Tizedszer lehet kupagyőztes az Audi ETO KC.

Magyar Kupa döntő
Dabas, 2014. április 26. 14:00
Játékvezetők: Horváth Péter, Marton Balázs
TV: Sportklub (élő)

A népligetiek a negyedik fordulóban kezdték meg szereplésüket az NB I/B keleti csoportjában szereplő Inárcs-Örkény KC ellen. A fővárosiak könnyed játékkal 26-20 arányú győzelmet szereztek. Such 10, Pena6, Szarka és Szucsánszki 5-5, Steinbach, Szekerczés, Vérten és Zácsik 3-3, Kovacsicz és Mészáros 2-2, Kocsis 1 alkalommal volt eredményes. A negyeddöntőben Érdre látogatott Elek Gábor Csapata, ahol küzdelmes mérkőzésen csak két góllal (31-29) bizonyultak jobbnak Szabó Edina tanítványainál. Pena 7, Szucsánszki és Tomori 6-6, Kovacsicz 4, Mészáros, Szarka és Vérten 2-2 Steinbach és Szamoránsky 1-1 gólt lőtt.

A pénteki elődöntőben az FTC a Veszprém Barabás Duna Takarék KC ellen lépett pályára, ahol 34-18 arányú győzelmet ért el. Pena 6, Szarka 5, Cifra 4, Mészáros, Such, Szucsánszki és Tomori 3-3, Steinbach és Zácsik 2-2, Kovacsicz, Szamoránsky és Szekercés 1-1 gólt lőtt.

A címvédő győriek is csak a negyedik fordulóban kezdtek, hazai pályán 26-16 arányú győzelmet arattak az Ipress Center Vác ellen. Bognár-Bódi és Sirián 5-5, Soós 4, Bulatovic, Hornyák D., Korsós, Kovacsics és Szepesi 2-2, Görbicz és Orbán 1-1 góllal járult hozzá a sikerhez. A negyeddöntőben Székesfehérvárra utazott a csapat, ahol a Fehérvár KC elleni ötgólos (27-22) győzelem már az elődöntőt jelentette. Amorim és Görbicz 7-7, Löke 4, Bulatovic 3, Bognár-Bódi 2, Hornyák D., Korsós, Orbán és Soós 1-1 alkalommal volt eredményes.
A tegnapi elődöntőben a Siófok KC-Galerius Fürdő ellen tizenegy góllal (34-23) győzött az ETO. Kovacsics 8, Görbicz 6, Löke 5, Amorim, Bognár-Bódi 4-4, Orbán 3, Hornyák Á. és Soós 2-2 góllal vette ki részét a sikerből

A találkozó Mesterhármasára itt nevezhetsz.