ETO-SZESE – Orosházi FKSE Linamar 23-26 (11-16)
ETO: Lorger – Gebhardt 5, Németh G. 2, Mota 4, Pesic 2, Halász 3, Hernandez 1.
Cs.: Somogyi – Simon 1, Gál 1/1, Gubó 3, Kalmár 1, Szabó A., Terenyi.
Orosháza: Ivanisevic – Balda 5, Morva 2, Mazic 6, Berta, Cifra 3, Németh L. 1.
Cs.: Herjeczki – Buday 5/2, Benmiloud, Milovic 3, Bali 1, Raffai, Varsandán, Stranigg.
Edző: Vladan Jordovic
Kiállítások: 14, illetve 14 perc
Hétméteresek: 2/1, illetve 5/2

Az első öt percben kiegyenlített játék folyt a pályán, de ezt követően a győriek technikai hibáit kihasználva megléptek a vendégek, 6-2 oda. Lorger büntetőt hárított, kettős emberelőnyben pedig sikerült két góllal csökkenteni a különbséget. Sajnos a győri védelem ma sem remekelt, szinte minden orosházi lövésből gól lett. Megint sok technikai hiba, megint négy gól oda (6-10). Lorger helyett Somogyi érkezett, de Balda ellen neki sem volt ellenszere. A szünetre ötgólos előnyt gyűjtött az Orosháza.
A fordulás után a még kitartó győri publikum még gyengébb támadójátékot láthatott, ráadásul a védekezés sem javult fel. Hat perc után nyolc gól a vendégek előnye, majd már a „közte tíz”-ért támadtak a vendégek. Az ETO védelme egy kicsit javult, de támadásban megint sok hiba volt a játékban, nem sikerült a felzárkózás. Egy újabb kimaradt győri büntető után elcserélte magát a vendégcsapat, rövid ideig ismét kettős emberelőnyben játszhatott az ETO, két góllal sikerült közelebb kerülni (14-20). Buday hetese akadt el Lorgerben, de a kipattanó nem a hazaiaké, újabb vendéggól. Ez kicsit kényelmessé tette az Orosházát, a következő tíz perc a hazaiaké volt. Bár még mindig sok volt a hiba, fokozatosan csökkent a különbség, hét perccel a vége előtt már csak hárommal vezettek a vendégek (20-23). Mazic góljaival dőlt el a találkozó, a hazaiak három gólnál közelebb nem tudtak felzárkózni.
Az ETO újabb mérkőzést vesztett el az alsóházi rájátszásban, így még nehezebb helyzetbe került.