Fehérvár KC – Győri Audi ETO KC 22-27 (12-13)
Székesfehérvár, 1200 néző. Vezette: B. Pech Katalin, Vágvölgyi Mária
FKC: Kiss – Azari 2, Hajduch 1, Siti 4, Horváth 3, Tilinger 6/1, Vaszari 2.
Cs.:  Győrffy – Kazai 1, Benzal 3, Becséri, Herr A., Májer, Kuhinkó.
ETO: Lunde – Bognár-Bódi 2, Löke 4, Hornyák Á., Amorim 7, Kovacsics, Görbicz 7/2.
Cs.: Herr O. – Orbán 1, Bulatovic 3, Hornyák D. 1, Soós 1, Korsós 1, Sirián, Tervel.
Edző: Ambros Martín
Kiállítások: 6, illetve 2 perc (Amorim)
Hétméteresek: 1/1, illetve 4/2

Az első tíz perc kiegyenlített játékot hozott, fehérvári vezetéssel. Az ETO 4-4 után volt először előnyben, három góllal meg is léptek, de a hazaiak fokozatosan ledolgozták hátrányukat és egyenlítettek. Ekkor jött Amorim, három góljával ismét jelentősebb volt a győri előny, de ebből a szünetre mindössze egy gólt tudott megtartani a vendégcsapat.
A fordulást követően egyenlített az FKC, de az ETO a vezetést nem adta ki a kezéből. Fokozatosan növelni tudták a két csapat közti különbséget – főleg Görbicz, Bulatovic és Amorim jeleskedett –, így tíz perccel a vége előtt hét gól volt a vendégek előnye. A hazaiak egy percre sem adta fel a mérkőzést, küzdöttek, harcoltak és a találkozó végére csökkenteni is tudták a különbséget.
A Győri Audi ETO KC ezzel a győzelmével csatlakozott a már a négyes döntőbe jutott csapatokhoz. Az ETO mellett az Érd, a Siófok KC-Galerius Fürdő és az FTC-Rail Cargo Hungaria lesz az április végén megrendezésre kerülő döntő tagja.