Ismét vereséget szenvedett az ETO-SZESE.

Vác, 300 néző. Vezette: Andorka, Hucker.
Vác: Vitáris – Gábori 7/2, Lendvay 7, Bajorhegyi, Kocsi 3, Pál 5, Császár 5.
Cs.: Nagy – György 1, Kökény 2, Laurencz, Nikolicza 5, Simányi, Tyiskov.
ETO: Lorger – Gebhardt 7, Németh 7, Mota 2, Pesic, Halász 2, Hernandez 2.
Cs.: Somogyi – Terenyi 1, Szabó, Simon 4, Rivnyák, Gubó, Kalmár, Gál, Tóth 1.
Edző: Rosta Miklós
Kiállítások: 6, illetve 6 perc
Hétméteresek: 2/2, illetve 0/0.

Sok hibával kezdték a csapatok a mérkőzés, de ebből szerencsére a győriek jöttek ki jobban. Kilenc perc után két gól (3-5) volt a vendégek előnye. Sajnos nem sikerült ezt a játékot megtartani, így az előny elúszott, nem sokkal a félidő közepén már három góllal vezetett a Vác (9-6). Bár az ETO egy gólra felzárkózott, a hazaiak kétgólos előnnyel várhatták a pihenőt.
A fordulást követően ismét egy gól volt a két csapat közti különbség, de a vendégek játékát ekkor a rengeteg technikai hiba jellemezte, ennek következtében megléptek a hazaiak, a negyvennyolcadik percben már nyolc góllal vezettek. A félidő hátralévő részében egy teljesen szétesett vendégcsapat volt a pályán, a váciaknak a „közte tíz” is összejött, de az utolsó pillanatban egy gól sikerült faragni a hátrányból.
Az ETO-SZESE újabb alsóházi rangadót vesztett el, így egyre nehezebb helyzetbe kerül, hiszen a rájátszásban az alapszakasz eredményeit viszik magukkal a csapatok.