ETO-SZESE – Grundfos Tatabánya KC 18-28 (10-14)
ETO: Somogyi – Gebhardt 2, Németh, Pesic, Rivnyák 3, Halász 1, Hernandez 1.
Cs.: Vogt – Terenyi 3, Szabó, Mota 2, Simon 1, Gubó, Tóth, Gál 5/4.
Tatabánya: Paul – Harsányi 3, Krivokapic 4/2, Djukic, Mazák 2, Bodó 6, Kanyó 1.
Cs.: Szente – Katzirz 5, Dénes, Diaz 1, Kiss 1, Pásztor 1, Rossoni, Juhász 2, Bartók 1.
Edző: Debre Viktor
Kiállítások: 2, illetve 6 perc
Hétméteresek: 5/4, illetve 3/2

Az első mérkőzésen tíz góllal bizonyult jobbnak ellenfelénél a Tatabánya, így a győriek teher nélkül léphettek pályára a visszavágón. Sajnos a találkozó első negyedében ugyanazok a hibák jöttek elő, mint az elmúlt néhány bajnoki találkozón. Az ETO védekezése nem állt össze, támadásban rengeteg hibát vétette, így hét góllal meglépett a Tatabánya (2-9). Ezt követően a hazaiak mindent beleadtak, fokozatosan csökkentették hátrányukat, három gólra fel is zárkóztak, de a szünetben néggyel mentek a vendégek.
A fordulást követően ismét a rosszabbik oldalát mutatta az ETO, a vendégek fokozatosan növelték előnyüket, így a második mérkőzésen is tíz góllal bizonyult jobbnak ellenfelénél.
Az ETO-SZESE számára befejeződött a kupaszezon, a Tatabánya a négy közé jutott.