Hazai pályán szenvedett vereséget az ETO-SZESE.

ETO-SZESE – Orosházi FKSE LINAMAR 22-24 (13-12)
Győr, 800 néző. Vezette: Baranyi, Szloska
ETO: Lorger – Gebhardt 3, Szabó 3, Mota 3/1, Pesic 3, Gál, Hernandez.
Cs.: Somogyi – Terenyi 1, Németh 2, Simon 3, Rivnyák 1, Halász 3, Gubó, Tóth, Sokoray.
Orosháza: Herjeczki – Balda 2, Milovic 3, Buday 8/3, Benmiloud, Bali 3, Németh L. 1.
Cs.: Ivanisevic – Berta, Cifra 3, Maric 1, Mazic 2, Morva, Raffai, Stranigg 1, Varsandán.
Edző: Vladan Jordovic
Kiállítások: 8, illetve 10 perc
Hétméteresek: 4/1, illetve 3/3

A vendégek kezdték a találkozót és az első helyzetet ki is hagyták. Sajnos ez a másik oldalon is megtörtént. Milovic góljával vezetett az Orosháza, de az ETO 3-2-re fordított. Az előnyt nem sikerült növelni, ráadásul a vendégek jobban használták ki helyzeteiket, folyamatosan maguknál tartották az előnyt. Az ETO az utolsó percben egyenlített, majd egy labdaszerzést követően a vezetést is visszavette. Egygólos hazai vezetéssel tértek pihenőre a csapatok.
Szünet után gyorsan egyenlített az Orosháza. Kiegyenlített játék folyt a pályán, fej-fej mellett haladtak a csapatok, de az előny mindig a vendégeknél volt, az ETO csak egyenlíteni tudott. Tíz perc elteltével Lorger helyett Somogyi érkezett, akinek védései sokat jelentettek, de elöl a támadás akadozott, sok hiba volt a hazaiak játékában. Amikor lehetősége lett volna a hazaiaknak a vezetés megszerzésére, vagy technikai hiba, vagy kiállítás következett. Ráadásul emberelőnyből sem sikerült gólokat lőni, de kapni igen. Kilenc perc volt hátra, mikor Szabó egyenlített (21-21), de a vendégek egy szerencsés góllal ismét megszerezték a vezetést, amit az egykor Győrött is szerepelt Cifra megduplázott. A végére már csak a szépítés sikerült, az ETO-SZESE ismét hazai pályán szenvedett vereséget, így nagyon nehéz helyzetbe került.