Győri Audi ETO KC – RK Krim Mercator 27-24 (14-12)
Győr, 3000 néző. Vezette: Florescu, Duta (románok)
ETO: Lunde – Orbán 1, K. Bulatovic 6, Görbicz 5/1, Löke 4, Amorim 6, Kovacsics 2.
Cs.: Herr – Bognár-Bódi 2, Soós, Hornyák Á., Hornyák D., Sirián, Tervel, Korsós 1.
Krim: Stefanisin – Krpez 5, Lazovic-Varlec 3, Wörz 2, Manea 3, Penezic 6, Zrnec 3.
Cs.: Grubisic, Marincek, Tolnai – A. Bulatovic 1, Mavsar, De Oliveira Piedade 1, Potisek, Zulic.
Edző: Tone Tiselj
Kiállítások: 4 perc (Kovacsics 2×2), illetve 4 perc
Hétméteresek: 3/1, illetve 1/1

A hazaiak kezdték a találkozót, de az első gólt Zrnec szerezte, majd büntetőből duplázott is. Míg a vendégek egy szabaddobásnál beszélgettek, Görbicz a kapuba ejtette a labdát, szépített az ETO. Az egyenlítést követően két góllal megléptek a hazaiak, az emberelőnyüket jól kihasználva már három volt az előny (9-6). A védekezés kezdett összeállni, elöl pedig jöttek a figurák, 13-8 ide. Sajnos ekkor beragadt ez ETO, a vendégek két beállója, Manea és Piedade góljaival kettőre zárkózott a Krim, ráadásul Grubisic is jól védett. Közben Görbicz büntetőt is hibázott. Bulatovic és Bognár-Bódi kapufáját követően Löke fontos gólt lőtt, de a századik Bajnokok Ligája mérkőzésén szereplő Kovacsics kiállítása alatt szépítettek a vendégek, Penezic állította be a félidei eredményt.
Görbicz góljával indult a második félidő, de a vendégek tapadtak a győriekre. A hazaiaknál nem igazán működött jól a támadás, Löke körül szinte folyamatosan három védő ténykedett, mégis sok labdával erőltették, amit persze a szlovénok el is halásztak. A szélekre alig-alig került labda. Védekezésben sem állt össze igazán a fal, a kapuban Lunde sem sziporkázott. A Krim tartotta magát, folyamatosan 2-3 gól volt csak a győri előny. A félidő közepén egyre jött fel a Ljubljana, de Amorim és Löke gyorsan válaszolt. Penezic ismét átlőtte a győri falat, majd Zrnec lőtt a rövidbe. A másik oldalon Bognár-Bódi és Bulatovic volt eredményes, néggyel vezettek a hazaiak (54. perc: 25-21). Sajnos ismét jöttek a hibák, így megint csak két gól volt az előny, ráadásul újabb büntető maradt ki. A végét még izgalmassá tehették volna a szlovénok, de Penezic technikai hibát vétett, az ellentámadásból pedig Görbicz szép góllal biztosította be a győzelmet.

A csoport másik mérkőzésén: Buducnost Podgorica – Larvik HK 19-19!