Cegléd: Bartucz – Pocsai 1, Perisic 5, Bíró 3/1, Antal, Lepsényi 3, Varga 7.
Cs.: Bősz – Vujovic, Endrédi 3, Takács 5/1, Hódi, Tóth N. 2, Dengi, Lászlai 4, Benke.
ETO: Lorger – Gebhardt 4, Tóth E. 1, Pesic 2, Mota 4/3, Halász 7, Hernandez.
Cs.: Somogyi – Terenyi 1, Németh 6, Szabó, Rivnyák 2, Gál 1, Simon 2, Gubó, Kalmár.
Edző: Rosta Miklós
Kiállítások: 14 perc + kizárás, illetve 14 perc
Hétméteresek: 4/2, illetve 3/3

A jó kezdésnek köszönhetően a hazaiak a 4. percben már három góllal vezettek (4-1), de az ETO összekapta magát és a 9. percben egyenlíteni tudott (5-5). Aztán négy perc alatt négyet lőttek a hazaiak, ráadásul a félidő vége előtt két perccel már hét gól volt az előnyük (17-10), amit a szünetig meg is őriztek.
A második játékrész első tíz percében mindent megtett a vendégcsapat, hogy utolérje ellenfelét, de három gólnál jobban nem sikerült megközelíteni a ceglédieket. A félidő közepére öt gólra hízott a hazai előny, amiből csak faragni tudott az ETO-SZESE.
A győriek újabb vereségükkel nagyon nehéz helyzetbe kerültek, hiszen az alapszakasz 7-12. helyén végző csapatok az egymás elleni eredményüket viszik tovább a rájátszásba, ahol még két kört játszanak. Itt sajnos nagyon rosszul áll a csapat a szerzett pontok viszonylatában..