ETO-SZESE – Provident Junior válogatott 29-29 (15-14)

Győr, 500 néző. Vezette: Horváth, Simó (rendkívül egyoldalúan)
ETO: Lorger – Gebhardt 5/2, Németh 4, Mota 3/2. Pesic 4, Halász 7, Hernandez.
Cs.: Somogyi – Terenyi 4, Szabó, Simon 1, Tóth, Rivnyák, Gubó, Gál 1, Kalmár.
Juniorok: Miklós – Gyene 1, Priczel, Ligetvári 7, Vasvári, Törteli 1, Kovacsics 5.
Cs.: Rózsavölgyi – Horvácki, Vizes 1, Albert-Tóth 1, Pásztor, Gulás 1, Hornyák 8/3, Szeitl 1, Horváth 3.
Edző: Csoknyai István
Kiállítások: 10, illetve 6 perc
Hétméteresek: 5/4, illetve 4/3

Egy kipattanó értékesítésével szerzett vezetést a válogatott, de az ötödik percben már az ETO-nál volt az előny. Sajnos a technikai hibák és a játékvezetők ténykedései nem tették lehetővé, hogy a hazai előny tovább hízzon, a vendégek a félidő közepén már hárommal mentek (5-8). Ezt követően a hazaiak jól jöttek ki az emberelőnyből, Pesic góljaival előbb egyenlítettek, majd a vezetést is visszavették (9-8). A következő percekben ismét változott a helyzet, megint a fiatalok vezettek két góllal. Az ETO nem adta fel, jól küzdöttek, a félidő végén pedig egy góllal vezettek.
A második játékrész első részében fej-fej mellett haladtak a csapatok, de már ekkor is látni lehetett, hogy a játékvezetők nagyon védik a fiatalokat, hosszú ideig támadhattak, védekezésben pedig szinte mindent megtehettek, mezhúzás, belül védekezés, kétkezes lökés. A vendégek ismét előnyhöz jutottak, Pesic állította meg a beállót, de érthetetlen módon kiállították, ráadásul büntetőt lőhetett a válogatott. A félidő közepén két gól volt a győri hátrány. Amit nem tudtak a játékvezetők megoldani, a fiatalok elintézték, rossz csere miatt jött a kétperces büntetés. Az ETO megint jól élt az előnnyel, egyenlítettek (23-23). Hornyák góljára Halász válaszolt, aztán egy időre mindkét csapat leállt a gólszerzéssel. Hat perc volt vissza, mikor megint két gól volt a hátrány. Rosta Miklós időkérése megnyugtatta a hazaiakat, zsinórban háromszor voltak eredményesek, megint vezettek. Természetesen ismét jött az emberhátrány és a vendégelőny. Németh és Gebhardt góljával vezetett a győri csapat, de Ligetvári egyenlített. A győztes gólért támadhatott az ETO, de harminckét másodperc alatt lövéshez sem jutottak, az időntúli szabaddobás pedig elakadt a védőkben.
Az ETO ezen a mérkőzésen a körülmények miatt nem győzhetett, ráadásul ez az egy pont semmire nem jól.