Győzelemmel zárta az évet az Audi ETO KC.

Győri Audi ETO KC – DVSC-TVP 33-26 (13-13)
Győr, 1000 néző. Vezette: Buza, Pinizsi.
ETO: Lunde – Szepesi 9, Hornyák D. 5, Kovacsics 7/3, Sirián, Soós 1, Bognár-Bódi 2.
Cs.: Herr – Korsós, Hornyák Á. 3, Tervel, Bulatovic 1, Orbán 5.
Edző: Ambros Martín
DVSC: Lajtos – Slakta 1, Sopronyi 6, Kudor 1, Ábrahám 6, Barna 3, Szilágyi 6.
Cs.: Makai, Varga – Valovics, Varsányi, Siska, Karnik 3/3, Bohus-Karnik, Mikula, Som.
Edző: Varga József
Kiállítások: 10 perc (Bulatovic, Hornyák Á., Hornyák D., Orbán, Tervel 1×2), iletve 10 perc
Hétméteresek: 4/3, illetve 3/3

A hazaiak három sérült játékosukat is pihentették ezen a találkozón. Az első negyed órában felváltva vezettek a csapatok, de jelentősebb előnyt egyik sem tudott kiharcolni. 6-7 után négy győri gól következett, már-már úgy tűnt, magára talál a hazai együttes, de a Debrecen nem adta fel, elsősorban Ábrahám góljaival előbb egyenlítettek, majd a vezetést is átvették (26. perc: 11-12). Ekkor Ambros Martín már a második idejét kérte ki. A félidő hajráját megnyomták a győriek, de az újonc játékvezetői páros meglehetősen érdekes ítéletei miatt nem tudta előnnyel zárni a félidőt az ETO.
Fordulást követően Lunde helyett Herr érkezett a győri kapuba, aki közel nyolc percig nem kapott gólt. Közben a társak a másik kapunál ötször voltak eredményesek, így elhúzott a hazai együttes (37. perc: 18-13). A Loki felébredt és három gólra csökkentette hátrányát. Szepesi biztos kézzel értékesítette helyzeteit, így tíz perccel a vége előtt a vendégek időt is kértek. A győri védők Ábrahámmal nem nagyon tudtak mit kezdeni, két góljával megint közelebb került a vendégcsapat. Orbán és Kovacsics góljával visszaállt az ötgólos különbség. A játékvezetői ítéletek ismét felborzolták a szurkolók idegeit. Hornyák Dóra góljával először lett hét az előny, ami a találkozó végéig meg is maradt.
A Győri Audi ETO utolsó idei mérkőzését is megnyerte.