Győri Audi ETO KC – Ipress Center Vác 26-16 (15-7)

Győr, 847 néző. Vezette: Natkai, Szalay
ETO: Lunde – Bognár-Bódi 5, Soós 4, Görbicz 1/1, Sirián 5, Hornyák Á., Korsós 2.
Cs.: Herr – Orbán 1, Bulatovic 2, Kovacsics 2/1, Tervel, Hornyák D. 2, Szepesi 2.
Edző: Ambros Martín
Vác: Bíró, Triffa – Dakos 2, Farkas 1/1, Fülöp 3, Hámori, Ivanics, Kaiser, Kamper 1, Katona, Németh, Nikcevic 5, Niksic 1, Szádvári, Szondi, Virág 3.
Edző: Konkoly Csaba
Kiállítások: 0, illetve 0 perc
Hétméteresek: 2/2, illetve 1/1

Amorim és Löke nélkül készültek a hazaiak a kupamérkőzésre. Meglepetésre sokáig a vendégek vezettek, de aztán helyre állt a rend, Sirián góljával átvette a vezetést az ETO (6-5). A váciak időkérését követően sem változott a játék képe, az ETO a szünetig nyolcgólos előnyt kovácsolt össze.
A második harminc percben is a hazaiak fölénye dominált, a 49. percben már tíz gól volt a különbség. A váciak nem tudtak megújulni, a végére a különbség is megmaradt, így a Győri Audi ETO KC jutott tovább a kupában. A mérkőzésen Görbicz Anita bokasérülést szenvedett, tíz napot kell kihagynia.

A találkozó előtt játszottál a VKL SE – Veszprém Barabás Duna Takarék KC mérkőzést. Ezen a Veszprém győzött 38-12 arányban, így bejutott a legjobb nyolc közé.