Győzött a junior válogatott ellen az ETO-SZESE.

Provident Junior válogatott – ETO-SZESE 19-25 (8-14)
Balatonboglár, 350 néző. Vezette: dr. Kozák, Wenzel
Juniorok: Borbély – Gidai 1, Fekete, Priczel 2, Törteli 2, Ligetvári 2, Kovacsics 2.
Cs.: Miklós- Gyene 7, Horvácki, Nagy, Rédai, Szeitl 1, Vasvári 2, Vizes, Zakics
ETO: Gerháth – Gebhardt 4, Németh 3, Hernandez 2, Rivnyák 2, Mota 3/1, Halász 3/1.
Cs.: Somogyi – Gál 3, Gubó, Kalmár, Rosta, Simon 1, Szabó 2, Terenyi 2, Tóth.
Edző: Magi Serra
Kiállítások: 10, illetve 12 perc
Hétméteresek: 1/0, illetve 2/2

A hazaiak kezdték a mérkőzést, de Gerháth védte a lövést. Az ellentámadásból Halász volt eredményes. Törteli gólja után Németh vette vissza a győrieknek a vezetést. Tíz perc elteltével a győriek már négy góllal vezettek (2-6), majd a következő vendégtalálat után Csoknyai időt is kért. A következő tíz perc a hibákról, pontatlanságokról szólt, csak két-két gól született (4-8). A juniorok három gyors góllal zárkóztak, amire Magi Serra időt kért (7-9). A sorokat rendezve a szünetig hatgólos előnyt hoztak össze a zöld-fehérek.
A második harminc perc gólszünettel indult, csak hat perc után zördült először a háló, Németh Gábor lőtte az ETO 15. gólját. A félidő közepéig kiegyenlített küzdelem folyt a pályán, a hétgólos győri előny nem változott. 12-20-nál újabb hazai időkérés következett, majd ismét győri gól, Hernandez volt az elkövető. A következő percekben megint a kapusok voltak a főszereplő, nem is született gól. A fiatalok, megint gyors gólokat tudtak lőni, jött is a győri időkérés (54. perc: 15-22). Az ETO rutinosan ölte az időt, közben Szabó András lőtt gólt. Három perccel a vége előtt Halász büntetőjével eldőlt a találkozó (16-24). A hazaiak emberhátrányból is eredményesek voltak, de hat gólnál jobban nem tudták megközelíteni ellenfelüket. Az ETO-SZESE fontos bajnoki pontokat szerzett, ami főleg közvetlen riválisaival szemben értékes.