Vácott is győzött az Audi ETO KC.

Ipress Center Vác – Győri Audi ETO KC 25-32 (12-14)
Vác, 800 néző. Vezette: Horváth, Marton.
Vác: Triffa – Niksic, Virág 4, Farkas 7/2, Fülöp, Nikcevic 3, Szádvári 2.
Cs.: Bíró – Kamper 5/1, Dakos 2, Hámori 1, Szondi 1, Inavics, Kaiser, Németh, Katona.
Edző: Konkoly Csaba
ETO: Herr – Orbán 2, Löke 7, Bulatovic 3, Hornyák Á. 1, Görbicz 3/2, Korsós 1.
Cs.: Lunde – Bognár-Bódi 1, Soós 2, Hornyák D., Kovacsics 9/5, Szepesi 2, Sirián, Tervel 1.
Edző: Ambros Martín
Kiállítások: 10, illetve 8 perc (Bulatovic, Hornyák D., Kovacsics, Löke)
Hétméteresek: 4/3, illetve 8/7

Hazai góllal indult a találkozó, de Bulatovic gyorsan egyenlített. Az ETO először csak a nyolcadik percben vezetett. Közben Görbicz büntetőt is hibázott. A Vác az egykori győri, Virág góljaival tartotta magát. 5-4-re vezettek a hazaiak, mikor Martín időt kért. A győriek két góllal megléptek, de Kovacsics kiállítása alatt egyenlített a Vác (18. perc: 7-7). A hazaiak kisebb gödörbe kerültek, így az ETO ötgólos előnyt szerzett (9-14). A hajrá a hazaiaknak jött ki jobban, Löke kiállítását követően két gólra fel tudtak zárkózni.
Bulatovic gólja nyitotta a második harminc percet, majd Kovacsics lőtt gólt. A hazaiaknál egy másik volt győri, Farkas lőtt két gyors gólt, amire Kovacsics kettővel válaszolt (36. perc: 14-18). A játékrész közepéig az ETO fokozatosan növelte előnyét, 45 perc után már nyolc gól volt a különbség (17-25). Konkoly időkérése után öt gólra visszajött a Vác, emberhátrányból is sikerült gólt lőniük. Korsós góljával ismét nyolc a győri előny (20-28), de Dakos furcsa közbelövésével megint csökken a különbség. A harmincadik győri gól Tervel nevéhez fűződik. A hajrában a váciaknál Nikcevic és Farkas, a vendégeknél Soós és Kovacsics volt eredményes, ezzel alakult ki a hétgólos győri győzelem.