Hazai pályán győzött az ETO-SZESE a Vác ellen.

ETO: Lorger – Gebhardt 5, Szabó 5, Mota 3, Rivnyák 2, Halász 5, Hernandez 1.
Cs.: Somogyi – Terenyi, Németh, Gál 1, Tóth, Gubó 2, Kalmár 1, Rosta, Simon.
Vác: Nagy – Gábori 2, Laurencz 5/1, Lendvay 5, Kocsi 4, Bajorhegyi, Császár 2.
Cs.: Vitáris – Bakos 1, Kökény 2, Nikolicza, Pál 2, Simányi, Székely, Tyiskov, György
Edző: Rosta István
Kiállítások: 10, illetve 10 perc
Hétméteresek: 0/0, illetve 2/1

Az első tíz percben kiegyenlített játékot láthatott a közönség, győri gólra váci volt a válasz. A vendégek kiállítását jól használta ki az ETO, az emberelőny alatt három gólt lőttek, majd már egyenlő létszám mellett öt gólra növelték előnyüket (9-4). A győriek emberhátrányból is eredményesek voltak, de a hajrára feljöttek a váciak, a szünetben csak három gól volt a zöld-fehérek előnye.
A második játékrész elején is felváltva estek a találatok, de a Vác a nyolcadik percben két gólra zárkózott. A hazaiaknál Lorger védései tüzelték a csapatot, de elöl semmi nem sikerült. A kiegyenlített játék mellett sok hiba csúszott be mindkét csapatnál. Látszólag a vendégek cseresora jobbnak bizonyult, hiszen már nem volt hátra tíz perc, mikor egy gólra megközelítették ellenfelüket. Az ETO emberhátrányban játszott és ezt ki is használta a vendégcsapat, egyenlíteni tudtak. A hajrá azonban a győrieknek sikerült jobban. Megint Gebhardt volt a nyerőember, hiszen három góllal lendítette át a csapatot a holtponton. A végén a Vác már nem tudott megújulni, így az ETO-SZESE újabb győzelmet aratott hazai pályán.