Szerdán az Eger látogat a Magvassy csarnokba.
|
Győri Audi ETO KC – Eszterházy KFSC-Globál Safe Magyar bajnokság, 7. forduló Győr, 2013. szeptember 25. 18:00 Játékvezetők: Kozák Áron, dr. Wenzel Tamás |
A vendégek nagy fölénnyel nyerték meg az előző szezonban az NB I/B. keleti csoportját, de az első osztályban szerényebb eredményeket el az eddig lejátszott öt mérkőzésükön. A nyitányon Érdre utaztak, ahol 35-22 arányú vereséget szenvedtek. Hazai pályán a Veszprém ellen nem sikerült javítaniuk, 22-33 lett az eredmény. Vácott nyolc góllal (23-31) maradtak alul, majd a DVSC vittel el a két pontot Egerből (26-31). A legutóbbi mérkőzésükön a Népligetbe látogattak, ahol a tisztes helytállás lehetett a céljuk. Az FTC 42-18 arányú győzelmet aratott. Pados Mónika 39 (!) góllal vezeti a házi góllövőlistát az egykori győri, Bárány Krisztina – 19 gól – és Fehér Viktória – 18 gól – előtt.
A hazaiak az első forduló kisiklása után magabiztosan nyerték mérkőzéseiket, legutóbb – öt kulcsjátékosukat nélkülözve – az MTK-Budapest ellen arattak 45-24 arányú győzelmet. Heidi Löke 23, Eduarda Amorim 21, Orbán Adrienn 19 gólt lőtt az eddigi találkozókon. A mérkőzésen a vendégek célja a nagyarányú vereség elkerülése, a hazaiaké a Dunaújváros, valamint a Bajnokok Ligája mérkőzésekre történő felkészülés lehet.
A mérkőzés Mesterhármasára itt nevezhetsz.


