Téti KSE– Green Danger 22-25 (7-6) (Remek szezonkezdés a rivális otthonában)
GD: Nagy A. – Orbán 9, Kiszeli 2, Pusztai 4, Nagy Sz., Bercsényi 3, Losonczi 5, Pinczés 2.

2. forduló, 2009. szeptember 27.
Répcelaki SE – Green Danger 25-26 (10-9) (Az utolsó két percben dőlt el)
GD: Nagy A., Tuba – Orbán 6, Kiszeli, Pusztai, Nagy Sz., Cseszregi 4, Kovács, Bercsényi 4, Molnár 9, Pinczés 3.

3. forduló, 2009. október 3.
Pannonhalmi SE – Green Danger 21-35 (14-16) (A második félidő elején minden eldőlt)
GD: Nagy A., Tuba – Orbán 6, Kiszeli 2, Pusztai 4, Cseszregi 3, Kovács 1, Bercsényi 9, Pinczés 6, Kozma 4.

4. forduló, 2009. október 10.
Green Danger – Audio 19-16 (11-8) (szoros mérkőzésen két pont)
GD: Nagy A., Tuba – Orbán 6, Kiszeli 2, Pusztai, Németh 4, Nagy Sz., Cseszregi 5, Kovács, Bercsényi, Kozma 2.

5. forduló, 2009. december 12.
Green Danger – Globál SC 10-0 (A második időpontra sem jött össze…)

6. forduló, 2009. november 7.
Celldömölki VSE– Green Danger 35-21 (22-10) (Negyed óra alvás és elszálltak a remények…)
GD: Nagy A., Tuba – Orbán 3, Pusztai 2, Németh 1, Nagy Sz., Cseszregi 7, Kovács, Bercsényi 1, Molnár 3, Pinczés 1, Kozma 3.

7. forduló, 2009. november 14.
Green Danger – Kapuvári SE 22-30 (9-17) (Ez nem volt betervezve…)
GD: Nagy A., Tuba – Orbán 5, Pusztai 1, Cseszregi 4, Kovács, Bercsényi 2, Pinczés 8, Kozma 2.

8. forduló, 2009. november 22.
Green Danger – Téti KSE 29-24 (15-12) (Magabiztos győzelem)
GD: Nagy A. – Orbán 4, Pusztai 1, Nagy Sz. 3, Cseszregi 9, Kovács, Bercsényi 4, Pinczés 6, Kozma 2.

9. forduló, 2009. november 29.
Green Danger – Répcelaki SE 32-30 (19-13) (A szokásos éles meccs, de most hazai siker)
GD: Nagy A., Tuba – Orbán 3, Pusztai 1, Nagy Sz., Cseszregi 3, Kovács, Bercsényi 5, Molnár 9, Pinczés 4, Kozma 7.

10. forduló, 2010. március 14.
Green Danger – Pannonhalmi SE 27-17 (11-6) (Sima győzelem)
GD: Nagy A., Tuba – Orbán 4, Kiszeli 1, Pusztai 3, Nagy Sz. 3, Cseszregi 1, Bercsényi 2, Schuh 8, Pinczés 1, Kozma 4.

11. forduló, 2010. március 21.
Audio – Green Danger 17-38 (9-17) (Mikor már az ellenfél kapusa is unja…)
GD: Nagy A., Tuba – Orbán, Kiszeli 1, Pusztai, Nagy Sz. 2, Cseszregi 7, Bercsényi, Schuh 10, Molnár 8, Pinczés 6, Kozma 5.

12. forduló, 2010. március 27.
Globál SC – Green Danger 27-33 (13-14) (A végén számít az erőnlét)
GD: Nagy A., Tuba –Kiszeli 2, Pusztai 1, Nagy Sz., Cseszregi 4, Schuh 11, Pinczés 12, Kozma 3.

13. forduló, 2010. április 17.
Green Danger – Celldömölki VSE 25-27 (14-12) (Nem szabadott kikapni a vendégeknek.)
GD: Nagy A., Tuba – Orbán 3, Kiszeli, Pusztai, Cseszregi 3, Bercsényi 2, Schuh 4, Molnár 6, Pinczés 7.

14. forduló, 2010. április 11.
Kapuvári SE – Green Danger 21-28 (10-13) (Még a hazaiak sem hitték el…)
GD: Nagy A., Tuba 1 – Orbán 6, Kiszeli 1, Pusztai 2, Nagy Sz., Cseszregi 2, Bercsényi, Schuh 13, Molnár, Pinczés 3.

Az alapszakaszt a csapat a harmadik helyen zárta, csak két ponttal lemaradva a Celldömölk és a Kapuvár mögött.

Alapszakasz tabella

Rájátszás
15. forduló, 2010. április 25.
Kapuvári SE – Green Danger 26-19 (12-9) (Óriási fordulat két hét alatt…)
GD: Nagy A., Tuba – Orbán 6, Kiszeli 1, Pusztai 1, Nagy Sz., Cseszregi 6, Bercsényi, Pinczés 3.

16. forduló, 2010. május 9.
Celldömölki VSE– Green Danger 36-27 (18-13) (Kezdünk elfogyni…)
GD: Nagy A., Tuba – Orbán 10, Kiszeli 1, Pusztai 2, Cseszregi 2, Bercsényi, Pinczés 12, Kozma.

17. forduló, 2010. május 15.
Green Danger – Téti KSE 22-27 (10-12) (Ez nem jött össze)
GD: Tuba – Orbán 6, Kiszeli, Pusztai 1, Nagy Sz., Cseszregi 2, Bercsényi, Schuh 9, Molnár, Pinczés 4.

18. forduló, 2010. május 23.
Green Danger – Celldömölki VSE 21-28 (9-14) (Amikor az ellenfélnek négy sárgája is lehet…)
GD: Nagy A., Tuba – Orbán 7, Kiszeli 2, Pusztai 2, Nagy Sz., Cseszregi 2, Bercsényi 1, Schuh 5, Pinczés 2.

19. forduló, 2010. május 29.
Green Danger – Kapuvári SE 24-28 (11-17) (Ez a keret már csak ezt tudta elérni)
GD: Nagy A., Tuba – Orbán 6, Kiszeli, Pusztai 2, Németh 7, Nagy Sz., Cseszregi 1, Schuh 8.

20. forduló, 2010. június 6.
Téti KSE – Green Danger 20-12 (7-6) (A végére minden elfogyott)
GD: Nagy A., Tuba – Orbán 2, Pusztai 1, Nagy Sz., Cseszregi 1, Bercsényi 2, Schuh 3, Pinczés 3.

A csapat a negyedik helyen zárta a szezont, ez az eddigi legjobb helyezése volt.

Rájátszás tabella

A csapat játékosai: Nagy Attila 18 mérk/0 gól, Orbán Zoltán 18 mérk/92 gól, Kiszeli Lajos 14 mérk/15 gól, Pusztai Balázs 19 mérk/28 gól, Németh Gábor 3 mérk/12 gól, Nagy Szabolcs 14 mérk/7 gól, Cseszregi Balázs 18 mérk/66 gól, Kovács Tibor 7 mérk/1 gól, Bercsényi Gergő 17 mérk/37 gól, Losonczi Máté 1 mérk/5 gól, Schuh Gábor 9 mérk/71 gól, Tuba Csaba 16 mérk/1 gól, Molnár Péter 5 mérk/35 gól, Pinczés Róbert 17 mérk/83 gól, Kozma Gábor 9 mérk/32 gól.