Budapest, 1200 néző. Vezette: Kékes Csaba, Kékes Pál
FTC: Abramovics, Pastrovics – Andrási, Balogh, Bari nagy, Dajka 2/1, Deáki, Kovacsicz 5, Németh, Szamoránsky A., Szamoránsky P. 4, Szarka, Szucsánszki 4, Szádvári 5, Tomori 3.
Edző: Elek Gábor
ETO: Pálinger, Lunde – Amorim 2, Bradeanu 3, Gros 3, Görbicz 6/5, Hornyák 1, Kovacsics, Kurucz, Mayer 1, Mravikova 5, Orbán 1, Planéta, Spiridon 2, Szegedi, Vérten 6.
Edző: Konkoly Csaba
Kiállítások: 12, illetve 14 perc (Amorim 3×2, Kovacsics 2×2, Hornyák, Mayer 1×2 perc)
Hétméteresek: 3/1, illetve 5/5

Két győri góllal kezdődött a találkozó, de a hazaiak nem adták fel, előbb egyenlítettek (4-4), majd a félidő közepén már a vezetést is átvették (8-7). A félidő végéig felváltva estek a találatok, így egygólos hazai előnnyel tértek pihenőre a csapatok.
A második játékrészben egyik csapat sem tudott jelentősebb előnyt kiharcolni, sokáig döntetlen körüli állás volt. A félidő közepétől azonban egyre jobban fogyott a hazaiak ereje, az ETO-nál még mindig akadt friss ember, aki a kispadról felállva gólokkal segítette a csapatot. Az utolsó percekben már nem veszélyeztette semmi a vendégcsapat győzelmét, így öt forduló után is hibátlanul állnak a tabella élén.