Győri Audi ETO KC – Buducnost BEMAX 32-19 (15-9)
Győr, 3379 néző. Vezette: Backovic, Palackovic (szlovének)
ETO: Solberg – Fodor 2, Hansen 4, Oftedal 4, Blohm 5, Ryu 1, Faluvégi 1.
Cs.: Toft – Schatzl, Kristiansen 6/4, Nze Minko 2, Broch 2, Gros 3/2, Győri-Lukács 2.
Budu: Attingré – Bulatovic 2, Kepic, Pletikosic 1, Godec 1, Raicevic 1, Pavicevic 5.
Cs.: J. Kadovic – Corovic, Popovic, Dzaferovic 4, Marsenic, Cardoso de Castro, Agovic 5/1, Tomova, N. Kadovic.
Edző: Bojana Popovic
Kiállítások: 6, illetve 10 perc
Hétméteresek: 7/6, illetve 3/1

Lendületesen kezdte az utolsó őszi találkozóját az ETO, a vendégeknek a tizedik percben időt is kellett kérniük (6-1). A Podgorica szinte minden hibáját góllal büntette a hazai csapat, a kapuban pedig Solberg ismét remek teljesítményt mutatott. Kristiansen büntetőjével hét gól volt a különbség (9-2), de ezt követően egy kettős emberelőnyből faragta hátrányát a Budu, négy gólra fel is zárkóztak (9-5), de közelebb nem jutottak ellenfelükhöz. A félidő hajrájában felváltva estek a találatok, hatgólos hazai előnnyel térhettek pihenőre a csapatok.
Fordulást követően a győriek első hét támadásából hét gól született, míg a vendégek mindössze háromszor vették be Solberg kapuját, így a gyorsan összejött a „közte tíz”. Popovic csapata próbálkozott a hét a hat elleni játékkal is, de szinte minden támadásuk passzívig ment, az ötödik góljuk a félidő felénél született (25-14). A győriek biztos kézzel használták ki ellenfelük hibáit, Kristiansen góljával mát tizenhét gól volt az előnyük, de ennek a játékrésznek a vége a vendégeknek jött össze, de a sima vereséget nem kerülhették el.