Storhamar Handball Elite – Győri Audi ETO KC 21-35 (13-15)
Hamar, 1672 néző. Vezette: Doychinov, Goretsov (bolgárok)
Storhamar: Raasok – Abdula 2, Jakobsen 2, Obaidli 5, Högseth 2, Zschocke 4, Amundsen 2.
Cs.: Grölund – Svendsberget, Johansson, Löfqvist 2/2, Fredriksson, Ellertsen, Nestaker 2.
ETO: Solberg – Faluvégi 3, Ryu 4, Broch 3, Hansen 5/1, Oftedal 2, Fodor 1.
Cs.: Toft – Győr-Lukács 1, Gros 6, Nze Minko 1, Blohm 5, Kristiansen 2, Schatzl 2.
Edző: Ambros Martín
Kiállítások: 4, illetve 4 perc
Hétméteresek: 2/2, illetve 1/1

A hazaiak szerezték meg a vezetést, de az ETO gyorsan fordított. Solberg védéseinek és Ryu góljainak köszönhetően öttel meglépett a vendégcsapat (18. perc: 7-12), de ezt követően jöttek a technikai hibák, pontatlan lövések. A Storhamar élt a lehetőséggel, fokozatosan dolgozta le hátrányát, mindezt úgy, hogy 51 százalékos volt a győri kapusteljesítmény. A szünetre mindössze két gól maradt a zöld-fehérek előnye.
A második játékrészre egy teljesen más felfogású ETO jött ki az öltözőből. Bár a norvégok szerezték az első találatot, a vendégek szinte minden támadásából gól született, így időt is kért Gabrielsen edző (38. perc: 14-21). A játék képe ezt követően sem változott, Toft és Gros jól szállt be a mérkőzésbe, előbbi védéseivel támogatta a csapatot, utóbbi pedig remek gólokat lőtt és jól osztogatott. Blohm góljával lett „közte tíz” (50. perc: 18-28), és ezt követően sem állt le a vendégcsapat, a fáradó norvégok hibáit jól használták ki és nagy különbséggel nyerték a találkozót.