Brest Bretagne Handball – Győri Audi ETO KC 21-21 (11-8)
Brest, 4094 néző. Vezette: Marta Sa, Vania Sa (portugálok).
BBH: Toft – Toublanc 1, Kobylinska 4, Fauske 5/1, Foppa 4, Niakate 3, Lassource 2.
Cs.: Quiniou, Darleux – Mauny, Kromoska, Pop-Lazic, Loseth 1, Karlsson, Coatanea 1, Jarrige.
ETO: Glauser – Lukács 3, Ryu 4, Blohm, Hansen 2, Kristiansen 6/1, Fodor.
Cs.: Leynaud – Faluvégi 1, Oftedal, Nze Minko 3, Pintea 1, Háfra, Schatzl 1.
Edző: Ambros Martín
Kiállítások: 6, illetve 12 perc
Hétméteresek: 4/2, illetve 3/1

A hazaiaknál Jaukovic, míg a vendégeknél Brattset Dale és Solberg nincs a nevezettek között.
A Brest szerezte az első két gólt, amire Kristiansen emberhátrányból válaszolt. Lukács góljaival egyenlített az ETO, de 3-3 után a franciák fokozatosan megléptek ellenfelüktől. A félidő közepén négy gól volt a hazaiak előnye (8-4), ráadásul Fauske találatával ötre nőtt a zöld-fehérek hátránya. Szerencsére a hajrában Glauser védéseit követően Faluvégi és Ryu is gólt lőtt, így „csak” háromgólos bresti előnnyel tértek pihenőre a csapatok.
A fordulást követően Glauser helyett Leynaud állt a kapuba, aki ott folytatta, ahol a társa abbahagyta. Nze Minko góljával egyre zárkóztak a vendégek (36. perc: 12-11), de Ryu kiállítása nem jött jókor, hiszen a hazaiak ismét növelték a különbséget. A győriek kapaszkodtak, de sokáig csak egy gólra tudták megközelíteni ellenfelüket. Sok technikai hiba és rontott lövést láthatott a közönség. Leynaud továbbra is biztos pont volt a kapuban, elöl pedig kicsit jobb lett a koncentráció és Hansen góljával jött is az egyenlítés (51. perc: 18-18), majd a vezetés is. A Brest azonban fordított, de a hajrában Nze Minko góljával ismét megosztoztak a pontokon a csapatok.

A siker két kovácsa Glauser és Leynaud. Előbbi 43, utóbbi 53 százalékkal védett.