Győri Audi ETO KC – IK Sävehof 41-19 (20-9)
Audi Aréna, 3945 néző. Vezette: Aleksandar Jovic, Nedim Arnautovic (bosnyákok)
ETO: Leynaud – Lukács 4, Ryu 3, Oftedal 4, Brattset Dale 6, Háfra, Schatzl 2.
Cs.: Glauser, Solberg – Nze Minko 5, Blohm 7, Hansen 4, Despotovic 2, Fodor 4.
Sävehof: Börjesson – Lundström 1, Koppang, Haggerty, Blomst 2/2, Roberts 5/2, Mortensen 3.
Cs.: Kroon Andersson – Rahunen Sembe, Liljeros Heikka 1, Aström Nilsson 1, Johansson, Jensen 4, Andersson, Rosell 2.
Edző: Rasmus Overby
Kiállítások: 0, illetve 4 perc
Hétméteresek: 1/0, illetve 5/4

A mérkőzés kezdetén a győri tábor egyperces tiszteletadással emlékezett a közelmúltban elhunyt szurkolótársaikra.
A hazaiak kezdték a találkozót, de Ryu elhibázta a lehetőségét, a másik oldalon Roberts büntetett. Ekkor vezetett utoljára a svéd csapat. Oftedal egyenlített, majd Lukács duplájával megindult a gólgyártás. Az ETO a tizedik percben már négy góllal vezetett (8-4), időt is kért Overby. Ezt követően a vendégeknek nem csak a stabil védekezés, hanem Leynaud is problémát okozott, az ETO pedig fokozatosan növelte előnyét. Az utolsó öt percben egy svéd találatra hatszor válaszoltak a győriek, így magabiztos előnnyel térhettek pihenőre.
A második harminc percben ismét Roberts nyitotta meg a gólok sorát, de a vendégek csak néhány percig tudták tartani tízgólos hátrányukat, Fodor, Lukács és Brattset Dale is termelte a gólokat. A játékrész közepén Ryu szerezte a harmincadik győri gólt (30-16). Glauser megmutatta, miért is tartja nagyon jó kapusnak a válogatott kapitánya, Nze Minko pedig ellenállhatatlanul szervezte a játékot és lőtte a góljait is. Hansen negyedik góljával már húsz volt a különbség, majd a hibátlan Blohm lőtte a negyvenedik hazai találatot. A végén még Rosell szépített, de ez nem veszélyeztette a Győri Audi ETO KC győzelmét.