DVSC SCHAEFFLER – Győri Audi ETO KC 20-32 (10-18)
Debrecen, 700 néző. Vezette: Hargitai, Markó.
DVSC: Csapó – Arany, Kovács 5/2, Bordás 2, Hornyák 1, Vámos 2, Vantara-Kelemen 2.
Cs.: Giegerich – Poczetnyik 1, Tóvizi 2, Vámosi 1/1, Karsten 1, Csernyánszki, Bánfai 1, Petrus 1.
ETO: Glauser – Fodor 2, Hansen 9, Oftedal 5, Brattset Dale 4, Kristiansen 3/2, Lukács 1.
Cs.: Leynaud, Solberg – Görbicz 2/1, Amorim 1, Nze Minko 1, Edwige, Kürthi 2/1, Faluvégi 2.
Edző: Ambros Martín
Kiállítások: 2, illetve 4 perc
Hétméteresek: 4/3, illetve 4/4

Hansen gólja nyitotta a mérkőzést, amire Kovács válaszolt. Az első percekben a támadók még túljártak a kapusok eszén, de aztán Csapó tett arról, hogy ne lépjen meg már az első öt percben az ETO. Tíz perc után kezdett nőni a két csapat közti különbség, amihez Hansen gólerős játéka nagymértékben hozzájárult. Glauser elkapta a fonalat, a Loki pedig egyre nagyobb hátrányba került. Kovács minden lépését figyelték a védők, sokat ütköztek vele, így a gólzsákot sikeresen kikapcsolták.
A második játékrészben hamar összejött a tízgólos győri előny (34. perc: 10-20), de ezt követően rengeteget hibáztak a vendégcsapat játékosait, a Debrecen zsinórban öt gólt lőtt, nyílttá tette a mérkőzést. Az ETO tíz perc gólcsendet követően talált be ismét a hazaiak kapujába, és Hansen góljaival visszaállt a tízgólos különbség. A kapuban Glauser remekelt – talán több szerepet érdemelt volna a szezonban. Az utolsó tíz percre lehetőséget kapott Kürthi is, aki előbb egy büntetőt értékesített, majd átlövésből is betalált.

A Győri Audi ETO KC magabiztosan nyerte meg a szezon utolsóidegenbeli találkozóját.