Nagy különbségű győzelem a Szombathely ellen.

Győri Audi ETO KC – Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia 40-20 (26-9)
ETO: Leynaud – Fodor 6, Amorim 4, Oftedal 4, Brattset Dale 2, Kristiansen 2, Faluvégi 11.
Cs.: Glauser, Solberg – Görbicz 1/1, Csekő, Hansen 2, Ogonovszky, Nze Minko 6, Edwige 2.
SZKKA: Tomasevic – Orbán, Szendrei 1, Horváth 2, Bandelier 2, Pődör 4/4, Wald.
Cs.: Christe – Török 2, Biró 1, Franka, Varga 1, Szmolek 1/1, Agbaba 5, Virág 1, Győri.
Edző: Marosán György
Kiállítások: 2, illetve 8 perc
Hétméteresek: 2/1, illetve 6/5

A mérkőzés előtt a napokban elhunyt Andorka Sándorra és Joósz Attilára emlékeztek a résztvevők.
Amorim találatával indult a meccs, majd Faluvégi is meglőtte első gólját. A harmadik perc elején Pődör büntetőből szépített, és ettől kezdve Faluvégi jó helyzetkihasználásaival fokozatosan nyílt az olló. A másik szélen Fodor sem akart lemaradni társától, második góljával a tizenkettedik percben lett „közte tíz” (13-3), majd ezt követően a szünetig még négyszer volt eredményes. A hazai időkérést követően előbb a középső embereket cserélte Danyi, majd Leynaud és Faluvégi helyett Solberg és Csekő érkezett. Az első játékrészben pályára lépett győri játékosok közül csak Brattset Dale és Csekő nem talált be a vendégek kapujába.
Oftedal és Edwige góljai indították a második játékrészt, amire Pődör válaszolt. A harmincadik győri gólt Brattset Dale szerezte, húsz lett a különbség (35. perc: 30-10). Faluvégi továbbra is biztos kézzel értékesítette helyzeteit. Solberg helyére Glauser érkezett, de hosszú percekig nem a kapusokról, hanem a rossz megoldásokról szólt a játék. A hazaiak befejezéseibe sok hiba csúszott, Christe többször is túljárt a győriek eszén, így a különbség jóval kisebb ütemben nőtt, mint az első félidőben. A zöld-fehérek védekezése alaposan felpuhult, nagyon sok gólt kaptak kilenc méterről. Az utolsó percek technikai hibái között Nze Minko lőtt két gólt, így a tizenhetedik bajnoki mérkőzésén húsz góllal győzött a Győri Audi ETO KC.