Boglári Akadémia-SZISE – Győri Audi ETO KC 19-38 (8-20)
NEKA csarnok. Vezette: Bujdosó, Horváth.
NEKA: Magera – Farkas 4/2, Mérai 1, Juhász 2, Woth 2, Faragó 1, Kukucska 2.
Cs.: Gercsó, Szabó – Takó 2, Koronczai, Vámos 1, Mlinkó, Monori 1/1, Kocsis, Bánhidi 3.
ETO: Glauser – Görbicz 3/1, Hansen 5, Oftedal 4, Edwige 5, Nze Minko 5, Faluvégi 4.
Cs.: Leynaud, Solberg – Csekő, Ogonovszky, Kristiansen 6/1, Brattset Dale 2, Lukács 4.
Kiállítások: 10, illetve 2 perc
Hétméteresek: 4/3, illetve 3/2

A vendégek kezdték a mérkőzést és a második támadásukból Nze Minko megszerezte a vezetést. Farkas büntetőből egyenlített, ám ezt követően csak Magera védéseit láthatták a nézők. Hat perc alatt lőtt négy gólt az ETO úgy, hogy a hazaiak játéka még mindig a kapusokról szólt. A NEKA második találata a 14. perc végén született meg és egy rövid ideig tartani is tudták az ötgólos különbséget (20. perc: 5-10). A jobb helyzetkihasználásnak köszönhetően növelte előnyét a vendégcsapat, de csak a félidő hajrájában jött össze a „közte tíz” (27. perc: 8-18). Nze Minko üres kapus találattal állította be a félidei eredményt.
A második félidőben Glauser és Görbicz helyett Solberg és Csekő érkezett. Kristiansen nyitotta a gólok sorát, de Edwige találataival már tizenöt góllal ment az ETO (9-24). Aztán ismét jött egy hosszú üresjárat és öt gyors gól, így a játékrész közepén 13-27 állt az eredményjelzőn. Lukács kétszer lőtte ki a kapufa élét, majd háromszor is sikeres volt. Hansen góljával húszra nyílt az olló (58. perc: 16-36), de a hajrát a hazaiak nyerték így faragtak hátrányukból.